Agora AVM APP Iphone ve Ipad’de!

Anasayfa Manşet, Avm Haber, İzmir Alışveriş Merkezleri

Apple store’dan ücretsiz indirilen “Agora AVM App” birçok farklı özelliği bir arada sunuyor. İzmir’de bir ilk olan uygulama, birçok özelliği ile de ulusalda da ilk olma niteliği taşıyor.

“Agora Nerede” ile alışveriş merkezine en hızlı hangi yoldan gelebileceğinizi anlatan , “Park Yeri Hatırlatma” ile aracınızı Agora otoparkında nereye parkettiğinizi not edebileceğiniz, “Mağazaların, Kampanyaların ve Agora Etkinliklerinin” detaylı bilgilerine her an ulaşabileceğiniz, Alışveriş Listesi oluşturabileceğiniz bir aplikasyon hazırladık. Ayrıca alışverişinizin başında çalıştırdığınız “adımsayar” uygulaması ile ne kadar kalori yaktığınızı öğrenebilecek, bu zamana kadar yapılmış uygulamaların içinde bir ilk olan Mağazalar Yön Tarifi sistemi ile kolaylıkla istediğiniz mağazaya ulaşabileceksiniz.

Hava raporu, günlük döviz kurları ve sosyal medya yaşantısının vazgeçilmez unsurları facebook ve twitter hesaplarınıza da uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Kısacası teknolojinin hayatı kolaylaştıran özelliklerini Agora ziyaretçilerinin hizmetine sunarken, gelişen iletişim trendleri aracılığıyla hızla misafirlerimize dokunabilmek için Agora App’i hazırladık.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.