Anneler Günü ve Güzellik Haftası CarrefourSA BAHÇEPARK AVM’de

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avm Genel, Avm Haber

3-13 Mayıs 2012 Anneler Günü ve Güzellik Haftası kapsamında ünlü markalar CarrefourSA BAHÇEPARK AVM’de sizlerle!

En Güzel Anneler Burada!
03-13 Mayıs tarihlerinde CarrefourSA BAHÇEPARK Alışveriş Merkez’inde gerçekleşecek etkinlik süresince, ziyaretçilerimizi farklı tarihlerde ücretsiz olan Milupa ile Anne Bebek Seminer ve Söyleşisi, BABÉ ile Cilt Bakımı Sırları, GNC ile Sağlıklı Beslenme ve Diyet, Pure Jatomi Fitness kişisel eğitmenleriyle söyleşi fırsatı bekliyor olacak!

Birbirinden eğitici seminer ve sürpriz hediyeler dışında 12-13 Mayıs tarihlerinde ise her 50 TL ve üzeri alışveriş yapan annelerimiz “Değişim Tüneli”’ne girmeye hak kazanacak! CarrefourSA BAHÇEPARK AVM‘nin bünyesinde bulunan Media Markt, Penti, Golden Rose, Gardenya Eczanesi ve yeni açılacak olan Pure Jatomi Fitness ve GNC markalarıyla birlikte annelere özel hazırlanan sürprizlerle dolu hafta sonunda, Değişim Tüneline girmeye hak kazanan annelerimize BABÉ uzmanları tarafından son teknoloji bir cihaz ile cilt analizi ve sonrasında cilt tipine özel cilt bakımı yapılacak, Golden Rose uzmanları tarafında profesyonel makyaj uygulanarak güzelliğine güzellik katılacak. Değişim tüneline katılan ziyaretçilerimizi ayrıca GNC Beslenme uzmanları tarafından kişiye özel beslenme tüyoları ve Penti, Deichmann tarafından verilecek bir birinden muhteşem hediyeler bekliyor olacak.

‘Anneler Günü ve Güzellik Haftası’ etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek seminerlere tüm ziyaretçiler ücretsiz olarak davetlidir.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.