ANNENİZE EN GÜZEL HEDİYELER DOLPHIN’DE

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Genel, Avm Haber, İndirim, KAMPANYA

İzmit’in en gözde alışveriş merkezi DOLPHIN CENTER’ın, ünlü markaları ile Anneler Günü’ne özel kampanyaları sizleri bekliyor.

Dolphin Alışveriş Merkezi’nin seçkin markaları, anneler günü öncesi sürpriz indirimler ve kampanyaları ile alışverişinizi avantaja dönüştürüyor. Giyimden ayakkabıya, parfümden cilt bakımına kadar seçkin markaların birbirinden şık ve özel hediye alternatiflerine sahip olacaksınız.

Her anneler gününde olduğu gibi bu anneler gününde de Dolphin Alışveriş Merkezi’ne uğramadan, anneler gününe girmeyin, fırsatları kaçırmayın! Özel ödeme avantajları ve Anneler Günü’ne özel fırsatlardan faydalanmayı unutmayın.

Dolphin’de hizmet veren 50 marka, bu çok özel fırsatlarla hediye alışverişinizi avantaja dönüştürecek!

Dolphin’de Kimler mi var?

Batik, Bun Design, Burger King, Çiğ Köfteci Sait, D’S Damat, Dagi, Dolphin Sinemaları, English Home, Flormar, Garage Oto Yıkama, GNC Vitamin, Haribo Şeker, Herry, İpekyol, Jewelry Store, Kanz, Kartal Yuvası, Koton, Köfteci Ramiz, Kumbo, Lostra, Luca Butik, Macaroom, Mermaid Gümüş, Migros, Nike, Özsar İskender, Panço, Penti, Playland, Prenses Bijuteri, Rosense, Saloon By 3SSS, Selen Optik, Sevil Parfümeri, Sbarro, Shaka Ayakkabı, Starbucks Coffee, Stefanel, Step Halı, Swatch, Tabuu, Tarchy, Tchibo, Terzi İsmet, Tobacco Shop, Toyzz Shop, Wish Burger, Yummy Cafe, Yves Rocher

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.