Aşk ateşi yüzünüze yansıtın

Güzellik Kozmetik
Sevgililer Günü için içinizdeki heyecanı ona yansıtmadan, özenli ve bakımlı görünmek Kryolan ile çok kolay.
Dünya yıldızlarının profesyonel makyaj markası olan Kryolan, tüm Türkiye’ye yayılan şubeleri ile sizin de içinizdeki yıldızı ortaya çıkarmaya kararlı görünüyor… Siz de sevgilinizin gözünde yıldız olmak istiyorsanız, bir Kryolan Shop’a uğramadan geceye hazırlanmayın.

Profesyonel makyajın dünyaca kabul gören lider markası Kryolan; çeşit alternatifi, cilde uyumlu doğal içeriği ve anti alerjik yapısı ile, günlük hayatta makyaj yapamayanların bile kayıtsız kalamayacağı alternatifler sunuyor.

Sevgililer Günü’nde kim sevgilisine güzel görünmek istemez ki?

Günlük hayatta giyinmeye cesaret edemediğiniz kıyafetinizi onun için giyiyorsanız, kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı makyajınızı da onun için yaparak, ona özel olduğunu hissettirmelisiniz.

750’den fazla renk, 16 binden fazla ürün çeşidi ile dünyanın en çok tercih edilen makyaj markası Kryolan, Sevgililer Günü için ateşli kırmızı tonlarını kendine özen gösteren hanımların beğenisine sunuyor. Üstelik Sevgililer Günü’ ne özel olarak 11-18 Şubat tarihleri arasında tüm Kryolan Shop’ larda 100 TL tutarında Kryolan alan herkese Kryolan rugan makyaj çantası hediye.

1 Yorum “Aşk ateşi yüzünüze yansıtın

  • sitenizi çok faydalı buldum teşekkürler kroyolan makyaj markası bi numara. sevgililer gününde sevgilinize güzel görünmek için büyük avantaj.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.