Aşkın mücevherleri Atasay ve Asgold’dan

KAMPANYA
Sevgililer günü için hediye telaşınız Atasay ve Asgold’un birbirinden özgün tasarımlarıyla sona eriyor.
Her beğeniye hitap eden seçenekleriyle Atasay ve Asgold, sevgilinize ölümsüz aşkınızı ifade etmenin en iyi yolu olacak.

Atasay Sevgililer Günü’nde sevgilinizi mutlu etmek için çok farklı hediye seçenekleri sunuyor. Değerli renkli taşlarla bezenmiş Atasay fantezi pırlanta ürünleri, göz alıcı pırıltısıyla sevgilinizi büyüleyecek.

Çevresi ve merkezi pırlantalarla süslenmiş Asgold Coronet kalpli kolyeyle onun kalbindeki yerinizi ölümsüzleştirebilir ya da boynunda su gibi akacak pırlanta kolyenin sihirli ışıklarıyla onu etkileyebilirsiniz.

Dilerseniz, sevgilinize modern ve aşkınızı ifade eden tasarımlarıyla Asgold Gifty kalpli bilezik ya da kolye hediye ederek her zaman yanında olabilirsiniz.

Atasay, Sevgililer Günü’nde ona olan aşkınızın ölümsüzlüğünü hatırlatmanız için göz alıcı ve ulaşılabilir hediye seçenekleri de sunuyor. Asgold JOU kalpli kolyeyle en büyük hediyenin aşkınız olduğunu gösterebilir ya da sevginizin saflığını doğadaki aşktan ilhamla ona anlatarak kendisini özel hissettirebilirsiniz.

Sevgililer Günü hediye telaşından kurtulmak ve hayatınızdaki en özel kişiye duygularınızı ölümsüz hediyelerle anlatabilmek için Atasay mağazaları ve Asgold satış noktalarına uğramanız yeterli.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.