Ataköy Plus Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Pazar yeri ve 1000 m2 lik çocuk oyun merkezi gibi değişik arayışlara yanıt veren yaşam alanları ile öne çıkan Ataköy Alışveriş ve Yaşam merkezi, düzenlediği etkinlikler ve farklı uygulamaları ile bir çok yeniliğin adresi.
Nisan 2010 dan itibaren Ataköy 6. kısım da kapılarını açan Ataköy Plus AVM 23.000 m2 arsa üzerinde toplam 100.000 m2 inşaat alanı ve 25.000 m2 kiralanabilir alana sahiptir.
Bu sitemiz Ataköy Plus Alışveriş Merkezini sevenlerin açtığı bir fan sitesidir ve resmi sitesi değildir. Dolayısıyla sizin telefonla arayarak yapılan hizmetimiz kimse tarafından finanse edilmemektedir .

Oturmayada bekleriz
Ataköy Plus Alışveriş Merkezi ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ‘Oturmaya da Bekleriz’ adlı bir sosyal sorumluluk projesi hazırladı. Proje kapsamında, aralarında Ajda Pekkan, Cem Yılmaz, Seda Sayan , Zerrin Tekindor, Hıncal Uluç, Sezen Akbaşoğluları, Latif Demirci ve Bengü’nün de yer aldığı 19 sanatçı birer sandalye tasarladı.

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.