Atatürk’ün benzeri çocuklar için Astoria’da..

Avm Haber

Astoria Alışveriş Merkezi ve Yaratıcı Çocuklar Derneği işbirliği ile “23 Nisan’a Merhaba” etkinlikleri kapsamında, Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile dikkat çeken Göksal Kaya, 23 Nisan Cumartesi günü saat 16:30’da Astoria Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

FABER-CASTELL için Aliye Küntay Pamuk ve Cem İnci’nin gerçekleştirdiği organizasyon çerçevesinde, özel makyaj ve saç modeli uygulanan oyuncu Göksal Kaya, özel dikim kıyafeti ile çocukların karşısına çıkacak.

Astoria Alışveriş Merkezi’nin ana girişinde hazırlanan platformda, kara tahta önüne geçen Göksel Kaya, çocuklar ve dileyen ziyaretçilerle fotoğraf çektirecek. Çekilen fotoğraflar ve özel hazırlanan Atatürk imzalı FABER-CASTELL kurşun kalemler, bu günün anısına ziyaretçilere hediye edilecek.
7’den 70’e herkesin bildiği Başöğretmen Atatürk’ün, eline beyaz tebeşiri alıp kara tahta önünde alfabeyi öğretmeye başladığı anın canlandırıldığı fotoğrafta yer alma fırsatını kaçırmayın!

Astoria hakkında:
Astoria Alışveriş Merkezi, “2009 AB Kalite Ödülü”nün sahibi. “Özel Uçak Kampanyası” ile AMPD “Yılın Pazarlama Kampanyası” ödülünü alan Astoria Alışveriş Merkezi, Quality of Magazine dergisi tarafından “En Quality AVM” seçildi. 110 mağazası ile dünyaca ünlü yerli ve yabancı binlerce markanın buluşma noktası olan Astoria Alışveriş Merkezi; Türk ve dünya mutfaklarından örneklerle, hem resmi iş yemeklerine hem de dost sohbetlerine ev sahipliği yapan restaurantları, cafeleri, 1000 kişi oturma kapasiteli, 10 salonlu Cinebonus Sinemaları, “LFC Spa”sı, “Luxury Fitness”ı ve “Aqualis Güzellik Enstitüsü” ile hayattan keyif almasını bilenlere, ayrıcalıklı zevklere hitap eden, rahat ve kaliteli bir alışveriş ortamı sunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.