Barbaros Büyükhanlı’da 1 milyon 300 bin dolara

EMLAK HABERLERİ

Beşiktaş Barbaros’ta yükselen Barbaros Büyükhanlı projesinin kaba inşaatı tamamlandı. 30 katlı tek blokta yükselen projede 138 adet daire yer alıyor

30 katlı tek blok olarak Beşiktaş Barbaros’ta inşa edilen Barbaros Büyükhanlı projesi Büyükhanlı GYO imzası taşıyor. Arsa alanı 11 bin metrekare olan Büyükhanlı Barbaros projesinde toplam 138 konut yer alıyor. Projede tüm konutlar 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Konutların büyüklükleri ise 108 metrekare ile 143 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatlar manzaraya ve kata göre farklılık gösteriyor.

Önümüzdeki Eylül ayında konut teslimleri gerçekleşecek olan Büyükhanlı Barbaros projesinin kaba inşaatı tamamlandı. Projede minimum daire fiyatı 650 bin TL, maksimum daire fiyatı ise 1 milyon 300 bin dolar olarak belirlendi. Banka kredisine uygun olan projede en yüksek daire fiyatı 13. kattaki 143 metrekarelik 2+1 daireye ait.

45 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Büyükhanlı Barbaros projesinin mimarisinde Barbaros Sağdıç imzası görüyoruz. Büyükhanlı Barbaros, alışveriş caddelerine, hastanelere, okullara, konser salonlarına, fuar merkezlerine 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Şehrin içinde ama şehir gürültüsünden uzak, lüks bir yaşam tercih edenler için bir numaralı adres olacak Büyükhanlı Barbaros’ta fitness, spa ve açık havuzun bulunduğu sosyal tesis alanı; 24 saat güvenliği ve 2 araçlık otoparkı bulunuyor.

0212 327 94 94

http://www.buyukhanlibarbaros.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.