Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul Çekmeköy 2016

Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul Çekmeköy 2016

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul Çekmeköy 2016

Ekşioğlu Beşyıldız Grubu’nun bünyesinde yer alan Beşyıldız Alışveriş Merkezi yeni gelişmekte olan Çekmeköy ortasında 2003 yılında 5000 m2 alan üzerine kurulmuş tasarımının teknolojinin konforunun ve doğanın yarattığı bu yeni yaşamın içinde yer alan Beşyıldız Alışveriş Merkezi Çekmeköylüler’in hizmetine sunulmuştur.

Beşyıldız Alışveriş Merkezi’nde kafeteryalar ve Sultan Ahmet Köftecisi, Pizza Pizza, Namlı Restoronları, mağazalar, spor ve kuaför salonları, fotoğraf ve kırtasiyesiyle kuru temizleme ve lostrası, terzisi ve çocuk eğlence merkezine kadar günlük yaşamamızda ihtiyacınız olan her şeyi size sunan 24 adet dükkandan oluşmaktadır.

Sinema salonları üst katta olup Türkiye’de ilk onlara, girebilecek soğuk sıcak kliması, yatar koltuklarıyla ve teknolojinin en son ses sistemine sahiptir. Dünya sinemasının en yeni filmlerini izleyebileceğiniz 4 farklı sinema salonu Çekmeköy’lülerin sinema özlemini sona erdirmiştir.

Kapalı ve açık oto parkı mevcut olup 24 saat güvenlik birimleri ve kapalı devre kameralarla kontrol edilmektedir. Bu büyük modern alışveriş merkezi çevre ve site sakinlerinin de sık sık uğradığı neşeli çanlı hayat dolu bir mekan olmuştur. Beşyıldız Alışveriş Merkezi ile hayatınız hem renklenecek hem de kolaylaşacaktır…

Beşyıldız Alışveriş Merkezi’nde Dahilinde Verilen Hizmetler
– Ana giriş kapıları güvenliği
– Kapıcı hizmetleri
– Blok – çevre temizliği
– Çöplerin toplanması
– Kazan, hidrafor, pompa vs. bakım-onarımları
– Ortak kullanım alanlarının bakım-onarımları

Beşyıldız Alışveriş Merkezi Güvenlik

Beşyıldız Alışveriş Merkezi Yönetimi, güvenlik konusunu her zaman öncelikli hizmet olarak ele almaktadır. Daha güvenli ve huzurlu bir ortam için 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. 5188 sayılı özel güvenlik yasasının 26 Mart 2005’te yürürlüğe girmesiyle güvenlik elemanları lise mezunu, güvenlik eğitim sertifikalı, görev alanı-görev süresi içerisinde özel güvenlik yasal yetkilerine sahip niteliği ile hizmet kalitesi artırılmıştır.

Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul Çekmeköy 2016 Sinemaları
Atlantis Sinemaları : 0 216 642 50 61

Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul Çekmeköy 2016 İletişim Bilgisi
Adres : Mimar Sinan Mahallesi, Bosna Caddesi, B-5, Çekmeköy, Ümraniye – İstanbul
Tel.: 0 216 641 72 20 – 0 216 641 51 28

Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul Çekmeköy 2016
www.besyildizavm.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.