Beyoğlu Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

İstanbul’un genelinde yeni yapılan binalarla kıyaslandığında çok iyi bir proje.
Ancak, mimarlık ve sanat okumuş insanlara rahatsızlık verici unsurlar var:

Köşelerdeki gereğinden büyük kare balkonlar….
İnce uzun orantısız kat yükseklikleri…
Çatıda bir bitiş elemanı olarak zayıf bırakılmış saçak…
Binanın ortasında Cam Giydirme Cephe (şu her binaya cam cephe giydirme hastalığından kurtulamıyoruz)….
Ferforje demir korkuluklar yerine kaba saba içi dolu beton korkuluklar…

Benim anlamadığım; şu binanın eski fotoğraflarına bakıp aynısını yapmak neden zor bu ülkede???

Yine de tekrar ediyorum:
İstanbul geneline bakınca oldukça iyi bir cephe.

Beyoğlu Sinema sinemaları sinemalar bakımından en çok sinema kültürünü yaşatan ve barındıran sinema dünyasına ışık tutan metropol büyük şehrimiz Beyoğlu Sinema Sinemaları, Sinema Seansları, Sinema Bilet Fiyatları, Sinema Fragmanları, Yakında Gelecek Sinema Filmler, Gösterimdeki Filimler’ in güncel tanıtımını ücretsiz yapıyoruz.

Beyoğlu Sinema Kalitesiyle salon bakımından en çok beğenilen sinema salonu sinema kültürünü yaşatan ve barındıran sinema dünyasına ışık tutan vizyon Sinema, Sinema Bilet Fiyatları, Sinema Fragmanları, Yakında Gelecek Sinema Filmler, Gösterimdeki Filimler’ in güncel tanıtımını afyon için ücretsiz yapıyoruz.

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yeni buluşma noktanız konforlu salonları tüm dünyaca kabul edilmiş ünlü markalardan oluşan en son teknoloji görüntü ve ses kalitesi olanakları, video konferans sistemi ve oditoryum oturma düzeni ile sinema anlayışına yeni bir boyut getiriyor.
Türkiye çapında yaygınlaşan avm kültürüne yepyeni bir boyut getiren çarşı kültürünü avm konseptiyle herkesin beyesini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır.
Sinemamız şirketlerin ve okulların gruplar halinde gelmeyi tercih ettiği bir mekan olması nedeniyle, şirket ve okul gruplarına avantajlar sağlamak yoluyla onlara destek olmayı bir görev olarak kabul etmiştir. Sosyal ve kültürel değeri olan bir aktivite oluşturmak isteyen tüm değerli müşterilerimize sinema keyfinin tamamlayıcısı olan patlamış mısır ve içeceklerden oluşan menüler hazırlanmıştır

Bu ayrıcalığı yaşamak için sizde sinema’ya gelin Film seyretmenin keyfini çıkarın.

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.