Bu mağazada hiç ürün yok!

Giyim & Aksesuar
Vero Moda, yeni online/offline mağaza konseptiyle müşterilerine sıra dışı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.
Dünyanın önde gelen markalarından Vero Moda, yeni mağaza konsepti ile karşımıza çıkıyor. Vero Moda bu yeni konseptini Danimarka’nın Aarhus şehrinde hizmete açtı.

Bomboş dükkânlar ya da dolu uzun raflarda sergilenen ürünler yerine elektronik ekranlarla bütün bir koleksiyonu görebilme olanağı sağlayacak olan bu konsept, mağazacılık anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Kendi tarzını yaşamak isteyen müşteriler, birbirinden farklı seçenekler sunulan bu mağazada beğendiği ürünün QR kodu ile ürünün tüm özellikleri ve fiyat bilgisine sahip oluyor. Vero Moda’da bu yeni alışveriş deneyimini yaşayacak kişiler, bilgisayarlar aracılığı ile koleksiyondan dilediği ürünün QR kodunu girerek online olarak istediği ürüne sahip olabiliyor, arkadaşlarıyla bu bilgileri anında paylaşabiliyor ve sevdikleri için hediyeler de alabiliyorlar.

Vero Moda Satış Direktörü Henrik Mathiesen bu yeni konsept mağazaların tekstil sektörünü geliştirmede ve farklı fırsatlar yaratmada da önemli bir adım olabileceğini ve bu şekilde neredeyse bütün tasarımları müşteriye sunabilme imkanı bulabildiklerini, müşterilerin de rahat bir ortamda ürünleri arkadaşlarıyla tartışma ve kıyas imkânı bulabildiklerini söyledi.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.