Buyaka’nın Yeni Teknoportu Hizmete Başladı

Anasayfa Manşet, MAĞAZA
Bimeks 57. mağazasını bu sabah saat 08.00’de Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açtı. İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut’un katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreni sonrası, sabahın erken saatlerinde mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar alışverişe başlamaları için sırayla içeri alındı.
Bimeks, Teknoport konseptli mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 21 Mart’ta Ümraniye Tepeüstü’nde açılan yeni alışveriş merkezi Buyaka’da Bimeks, 9. Teknoport mağazasını açtı. Açılışa özel 21-31 Mart tarihleri arasında geçerli olmak üzere, binlerce üründe çok avantajlı fiyatların uygulandığı Bimeks Teknoport mağazası açılışı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Açılış avantajlarından yararlanmak için kuyrukta bekleyen vatandaşlara sandviç ve meyve suyu dağıtıldı. Mağazada zaten çok iyi fiyatlarla satılan ürünlere, kampanyalı kartlara yapılan peşin fiyatına 12 taksit imkânı da eklenince açılış vatandaş için daha da avantajlı bir hal aldı.

Gerçekleştirdiği açılışlarla tüm yurtta iyi fiyatlı teknoloji fırtınası estiren Bimeks, bu sabah İstanbullulara yeni bir Teknoport daha kazandırdı. Çoklu kanal stratejisiyle tüm yurtta hızla büyüyen Bimeks, bu sabah 08.00’de Ümraniye Tepeüstü’nde yeni açılan Buyaka Alışveriş Merkezi’nde hizmete girdi. Açılışa İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut, Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katıldı.

Bu yılsonunda 76 mağaza sayısına ulaşmayı hedefleyen Bimeks, mağaza sayısını 57 yaptı. Bu sayede 37 ilde 57 mağaza ile iyi fiyatlı teknoloji hizmetine devam diyen Bimeks, toplam satış alanını 38.100 metrekareye çıkardı. Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışa özel yaptığı konuşmada; “Bimeks hedeflerinin peşinde emin adımlarla ilerleyen atılımcı bir şirket. 17 Mart’ta Sivas’ta gerçekleştirdiğimiz güzel açılışın ardından, bugün burada yeni Teknoportumuzu hizmete sokuyoruz. Açılışlarımıza ara vermeden devam ederek; yatırımcımızın yüzünü güldürüyoruz. Buyaka Teknoportumuz 1400 metrekarede, her türlü teknoloji ürününü bir arada bulabileceğiniz büyük bir mağaza. Aklınıza gelen her çeşit teknoloji hepsi bir arada, Bimeks’in iyi fiyat garantisi kapsamında ihtiyaç sahiplerini bekliyor. Her açılışımızda olduğu gibi Buyaka Teknoport açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bu ilgi bizi memnun ediyor. Yeni yatırımlarımız için bizi daha da şevklendiriyor.”dedi.


Ümraniye’nin yeni alışveriş merkezi Buyaka’da açılan Bimeks mağazasında açılışa özel onlarca üründe çok özel fiyat indirimleri uygulandı. 21-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak açılış kampanyasının bazı ürünleri şöyle; Dokunmatik ekran Nokia C5-03 539 TL yerine 399 TL’den; 32 inç LCD TV 1189 TL yerine 699 TL’den; HP Pavillion Notebook 1798 TL yerine 1099 TL’den; Samsung Çamaşır Makinesi 999 TL yerine 829 TL’den satışa sunuldu.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.