Capacity Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

İstanbul’un 3. Bölgesel tanımlanan Bakırköy’ün en büyük alışveriş merkezi olan Capacity, Uzman İnşaat, keleşoğlu İnşaat, Kameroğlu İnşaat, Gül inşaat, Beyaz İnşaat ve Zirve İnşaat ortaklığında Kasım 2007 döneminde tüm Bakırköy ve İstanbulluların hizmetine girdi.

Proje Müellifliğini ve mimari tasarımını Mimar Muammer Bakır’ın üstlendiği ve dünyaca ünlü İngiliz mimarlık ofisi Chapman Taylor’dan da danışmanlık alınan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her biri ayrı bir yaşam alanı olarak tasarlanmış olan derece geniş katları, ferah ve şık mimarisi ile de pazar paydaşlarından farklı bir konumda değerlendiriliyor.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan Capacity Türkiye’nin en seçkin ve popüler alışveriş merkezleri arasında yerini Kasım 2007 kapılarını açtığı dönemde alarak üst düzey marka karması ve özgün çizgisiyle hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayarak yıllık ortalama 22 milyon kişiyi misafir etmenin gururunu yaşamaktadır.

İstanbul’da yer alan AVM’ler arasında tek ve benzersiz olan bir interaktif havuza sahip Capacity, farklı büyüklükte 200 mağazası ve 217 markası, 2 bin 500 araçlık otoprarkı, 133 bin metrekarelik kapalı alanı, son teknolojiye sahip 9 adet salonu ve toplam 1500 koltuk kapasiteli sineması ile Bakırköy ve çevre semptlerden gelen misafirlerinin adeta buluşma noktası konumundadır. Her alanı ayrı bir yaşam alanı olarak tasarlanmış olan alışveriş

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Telefon: (212) 215 27 27Faks:(212) 215 27 29
Adres: Büyükdere Cad. No:117 Esentepe Esentepe İstanbul Avrupa

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.