Capitol Avm Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2016

Capitol Avm Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2016

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Capitol Avm Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2016 Tarihçe

Capitol Avm Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2016, ziyaretçilerinin alışverişin yanı sıra bir çok ihtiyacına daha cevap vermektedir. Misyonu, en iyi hizmeti Capitol’de geçirdikleri her anda ziyaretçileriyle buluşturmaktır.

Capitol Alışveriş Merkezi, hedeflediği kaliteden ödün vermeden yolunda yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla hızla ilerlemektedir. Capitol Akademi, mağaza çalışanları ve yöneticilerine yıl boyunca verdiği eğitimlerle hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak müşteri memnuniyetini mükemmelleştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Capitol Akademi tarafından uygulanan eğitimler, Türkiye’de ilk kez ve sadece Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, yılın 365 günü kesintisiz olarak yapılmaktadır.

Profesyonel iş anlayışıyla Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine hep daha iyisini sunmak için çalışarak, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC (International Council of Shoppings Centers) tarafından 27 Nisan 2006’da “Yenilenen Alışveriş Merkezleri” dalında “Avrupa’nın En İyi Projesi” seçilmiştir.

Türkiye’ye getirilen bu büyük ödül, Capitol’ün cesur iş ortaklarının ve değerli ziyaretçilerinin memnuniyetini yaratmak üzere 14 yıldır kesintisiz olarak devam eden yapılandırma çalışmalarının ürünüdür. Bu çabanın Avrupa’dan gelen büyük ödülle taçlandırılması, büyük bir onur ve mutluluk kaynağı olmuştur.

Ayrıca Capitol, Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) düzenlemiş olduğu 2005 yılı Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar Yılbaşı Tasarım Yarışması’nda “Nahıllar ve Kartopları” projesi ile de birinci seçilmiştir. İstanbullular’ın “buluşma noktası” Capitol; Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği’nin 1999 yılında ilk defa düzenlediği Alışveriş Merkezleri yarışmasında “Sigarayı Capitol’de Bırakın” kampanyasıyla da “Pazarlama” dalında “Başarı Ödülü”ne layık görülmüştür.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sinema kompleksine sahip olmanın haklı gururunu yaşayan Capitol’de, son derece konforlu, lüks ve rahat birbirinden şık 14 sinema salonu bulunmaktadır.

Vizyondaki tüm filmleri Capitol Spectrum Sinemaları‘nın bu çok şık salonlarında izleyebilir ve biletinizi www.capitol.com.tr sitesinden online olarak alabilir, sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Capitol Spectrum 14 Kart sahibi olarak sinemanın büyülü dünyasını özel avantajlarla yaşayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler Capitol’ün üstün hizmet anlayışının ışığında geliştirilmiş ve ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Her zaman “Yaşam Merkezi” olma gayesinde olan Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bir ilk olan “valet parking” sistemi ile hızlı, rahat, ayrıcalıklı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yaptığınız alışveriş sonunda valelerimiz, eşyalarınızın taşınmasında size yardımcı olarak Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin kalitesini ve üstün hizmet anlayışını sizlere sunacaktır. Her daim ilkleri yapmayı misyon edinen Capitol’de doorman ve servis hostesi hizmeti de bir ilk olarak devam etmektedir.

Avrupa’nın en iyisi Capitol, hizmet anlayışını her zaman daha da ileriye taşıyacak ve sizler için çalışarak daha da büyük işlere imzasını atacaktır.

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi, saat 10.00 – 22.00 arasında açık bulunmaktadır.

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi Vizyon
Sizin tutkunuz bizim gücümüz…

Hedefi ziyaretçilerine ve tüm çalışanlarına en iyi hizmeti vermek olan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bu hedefe ulaşmak amacı ile Türkiye’de bir ilk olan Capitol Akademi’yi kurdu. Capitol’ün 1500’ü aşkın çalışanına 365 gün kesintisiz eğitim veren Capitol Akademi, Capitol Ailesini, A’dan Z’ye yeniden yapılandırıyor.

Hedeflediğimiz üstün, kusursuz hizmet kalitesine ulaşmanın yolunun sadece ve sadece insan gücü olduğunun bilincinde olmamız, bizi ailemizin her bireyine yatırım yapmaya yönlendiriyor, çünkü; sizin tutkunuz bizim gücümüzdür!

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sinemaları
– 14 salon, yirmiden fazla film
– 1700 koltuk
– Bedensel engelliler için özel yerler
– 120 cm aralıklı geniş koltuklar
– Titreşimli özel efekt koltukları
– Çocuklar için özel koltuk yükseltici
– Dolby Digital Surround EX ses sistemi
– Cuma / Cumartesi gece seansları

Capitol Spectrum14 Sinemaları : 0 216 554 77 70

Capitol Avm Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2016  İletişim Bilgisi
Adres : Mahir İz Caddesi, 34662, Altunizade, Üsküdar – İstanbul
Tel.: 0 216 554 77 77 (Pbx)
Faks : 0 216 554 77 88

Capitol Avm Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2016 İnternet Sitesi :
www.capitol.com.tr

Capitol AVM Alışveriş Merkezleri Etiketleri
capitol, capiyol avm, capitol alışveriş merkezi, altunizadedeki avmler, altunizadedeki alışveriş merkezleri, üsküdar, üsküdardaki avmler, üsküdardaki alışveriş merkezleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.