CEVAHİR AVM MODA GÜNLERİ

Avm Haber, Giyim & Aksesuar

TÜLİN ŞAHİN, HANDE KAZANOVA, KADİR DOĞULU ve ZEYNEP TUNUSLU CEVAHİR AVM MODA GÜNLERİ’NDE!

Markalarıyla, etkinlikleriyle ve konforlu yaşam alanlarıyla şehrin ritmini yakalayan İstanbul Cevahir AVM; moda, güzellik ve eğlence dolu bir organizasyon düzenleyecek. 10-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek “Moda Günleri”ne Cevahir bünyesindeki markalar da çeşitli aktiviteler ve indirim kampanyalarıyla katılacak.

Etkinliğin ilk günü; Başarılı top model Tülin Şahin Cevahir AVM ziyaretçilerine “Yılın Moda Trendleri”ni anlatırken; Astroloji Uzmanı Hande Kazanova da “Burçlara Göre Eş ve Hediye Seçimi” konusunda ipuçları verecek.

11 Şubat’ta ise özellikle genç kitlenin sevdiği başarılı oyuncu Kadir Doğulu ELLE Ayakkabı sponsorluğunda eğlenceli bir etkinlikte ziyaretçilerle beraber olacak. Doğulu, sevgilisine hediye arayışında olanlara yardımcı olacak. ELLE Ayakkabı, Moda Günleri süresince çok ilginç bir aktiviteye daha imza atacak. Sindirella Masalı’nın modern bir uyarlaması yapılacak ve hazırlanan cam ayakkabının ayağına uyacağı ziyaretçiler indirim çeki kazanacak.

Etkinliğin üçüncü günü 12 Şubat’ta Cevahir’e gelecekleri ise ilgiyle izleyecekleri saç-makyaj showları bekliyor. Mutlu bir ilişkinin anahtarını arayanlar, Psikolog Ayşe Yanık Knudsen ile 13 Şubat’ta yapılacak söyleşide tüm merak ettiklerini sorabilecek. Kuaförlükte bir klasik haline gelen Mehmet Tatlı, dönemin trendlerine göre belirlediği saç kreasyonlarından örnekler sergileyecek.

Kendine has tarzıyla dikkatleri çeken modacı Zeynep Tunuslu da 13 Şubat’ta günün modası hakkında detayları katılımcılara aktaracak.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.