Cinemarine Yaylada Sinema

Balıkesir, SİNEMA

Bu ayrıcalığı yaşamak için sizde sinema’ya gelin Film seyretmenin keyfini çıkarın.

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir’de Alışverişin Yeni Adı
Balıkesir’in alışkanlıkları ve ihtiyaçları istekleri titizlikle gözlemlenerek 6 Ekim 2007’de açılan Yaylada Alışveriş Merkezi 5. yılını karşılamaya hazırlanıyor.

Bu sürede Balıkesir’de seçkin bir marka haline gelen YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de alışverişe yeni bir soluk getirmiştir. Açıldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen çeşitli eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri ile de YAYLADA Balıkesirliler için sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, şehrin çekim merkezi olmuştur.

2012 yılında YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, 5. yıldönümünü tüm ziyaretçileri ile beraber çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Tüm yıla yayılması planlanan bu çalışma kapsamında birbirinden eğlenceli etkinlikler, eğitici ve kültürel faaliyetler, sürpriz çekilişler ve hediyeler YAYLADA ziyaretçilerini beklemektedir.

Hepsi Bir Arada…Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence…

YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ birbirinden farklı lezzetleri sunan fast-food, kafe ve restoranları, her türlü alışveriş ihtiyacınızı karşılamaya yönelik seçilmiş 72 markası, 8 sinema salonu, 400 metrekare çocuk oyun alanı, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, tiyatro ve sergi salonları ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor.

TARİHİ

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi’nin, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ayrıcalıklı bir mekan olması için açılışından 2 yıl önce çalışmalara başlanarak özenle hazırlanan tüm araştırmalar bir araya getirilmiş ve Balıkesir’in ilk alışveriş merkezi oluşturulmaya karar verilmiştir. Merkez bölgenin alışverişte seçkin markaları içeren modern bir alışveriş merkezine duyduğu ihtiyacı gözlemleyen Yayla Grup tarafından oluşturularak 6 Ekim 2007’de açıldı. Alışveriş merkezi, spor kompleksi, turistik tesis gibi alanların inşaat ve işletmeciliği konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip Yayla Grup, İstanbul’daki alışveriş merkezi tecrübesini Balıkesir’e taşıdı.

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi yerli ve yabancı markalar, bayan – erkek – çocuk giyim, hipermarket, ayakkabı, , spor, aksesuar, fast food, cafeler, restoranlar, sinema, optik, mücevher, oyuncak, eğlenceli çocuk alanları, teknoloji marketler, ev tekstili vb. genel ihtiyaçların hepsini bir arada bulabileceğiniz batı normlarında bir alışveriş merkezidir.

36.000 metrekare alana kurulan Yaylada Alışveriş Merkezi, seçkin ve dev markaların yer aldığı 72 mağaza, içerisinde 3D salonlarında yer aldığı 9 adet sinema salonu , 400 metrekare çocuk oyun alanıı, 600 oturma kapasiteli fast-food, kafe ve şık restoranları ve 850 araçlık açık otoparkı, sergi ve tiyatro salonu ile bölgenin çekim merkezi olmuştur. Ayrıca Yaylada Alışveriş Merkezi 700 kişilik çalışan kadrosu ile Balıkesir ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

AVM Donanım Özellikleri ;

3 kattan oluşan Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi’nde iklimlendirme cihazları, yangın ihbar ve söndürme sistemleri, modern güvenlik sistemleri, yangın algılama ve uyarma sistemi, merkezi müzik yayını ve kusursuz bina otomasyon sistemi ile ziyaretçilerin güvenli, konforlu ve temiz bir ortamda vakit geçirmeleri hedeflenmektedir. 36.000 m2 kapalı alana sahip komplekste, açık ve kapalı otopark alanı toplam 18.000 m2’dir. 9 adet yürüyen merdiven, 2 adet panoramik asansör ve alışveriş merkezine bağlı 2 kattan oluşan asansörleri ile ziyaretçilerine donanım olanağı sunmaktadır. Temizlik ve güvenlik hizmetleri alanında başarılı olan kurumlardan sağlanmaktadir. (Temizlik; SODEXHO Güvenlik,ISS Güvenlik)

20 Mart Bayşad Çanakkale Şiir & Şarkı Dinletisi
9 Mart Türkçe Konferansı
Feyza Hepçilingirler İmza Günü
Bahçeşehir Koleji Kitap Toplama Kampanyası
Baysad Etkinlikleri
Hafıza Teknikleri Eğitimi
Soguk Heykeller Yaylada’da
BASAF Fotoğraf Sergisi Yaylada’da
Moradam Sanat Merkezi
Ankaralı Gezginler Grubu 6. Ulusal Fotoğraf Sergisi
Entel Köy Efe Köy’e Karşı Film Galası
24 Kasım Öğretmenler Günü
2011 Kurban Bayramı Etkinlik Programı

Telefon:
(266) 234 03 03
Adres:
Yaylada AVM Merkez Balıkesir

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.