Çocuklara özel menüler

Yeme İçme
Sömestir tatilinde çocuğunuzla keyifli anlar planlıyorsanız, yemek saati için Pizza Hut’ın özel menüleri sizi bekliyor.
Pizza Hut’ın çocuklara özel Mini Mini Menü, Hani Bana Menü ve Makaroni Menü gibi seçeneklerinin yanı sıra küçük boy pizza alternatifleri de çocuğunuz için lezzetli bir armağan olacak. Ayrıca siz de pizza, makarna, salata ve tatlı çeşitleriyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Pizza Hut’ın çocuklara özel menüleri küçük tat avcıları için tercih edebileceğiniz alternatiflerden. Çocuğunuz pizza ve suflesini yerken siz de en sevdiğiniz pizzayı, makarnayı, salatayı ya da tatlıyı sipariş vererek lezzetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Pizza Hut’ın Mini Mini Menü’sünde 3 malzemeli küçük boy pizza, elma dilim patates ve 1 küçük içecek yer alıyor. Hani Bana Menü ise 3 malzemeli küçük boy pizza, sufle ve 1 küçük içecekten oluşuyor. Spaghetti tutkunu minikler ise çorba, spaghetti ve 1 küçük içecekten oluşan Makaroni Menü’yü tercih edebilirler. 12 yaşa kadar olan çocuklar için hazırlanan bu menülerin yanı sıra Pizza Hut’ın lezzetli pizza, makarna ve salata seçeneklerinden de tercih ederek özel bir sofra oluşturabilirsiniz.

Tüm bu lezzetleri evinizin sofrasında tatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 444 6 555’i aramak ya da www.pizzahut.com.tr adresine tıklamak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.