Çorlu Park

ANASAYFA, Avm Haber, EMLAK HABERLERİ

Çorlupark Projesi; Sanayi ve üretim alanında hızla büyüyerek sürekli ve nitelikli göç alan ve hızla gelişen Çorlu’da, farklı büyüklük ve özelliklerde 560 konut, bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak planlanmakta olan Çorlupark AVM ve dünya markası bir şehir otelinden oluşmaktadır.

28.979 m2 peyzaj alanında huzurlu ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunan Çorlupark Konutlarının yapım çalışmalarında tamamlanma aşamasına gelinmiş olup; daha önce 1.etap olarak tamamlanan ve sahiplerine teslim edilen konutlarda yaşamın başlamış olmasının yanında, peyzaj alanında bulunan tüm spor ve yaşam alanlarının da tamamlanarak site sakinlerinin kullanımına sunulmuştur. Bulvar yolları ile donatılarak modern şehircilik anlayışıyla planlanmakta olan bölgedeki yeni yaşam alanınız, inşaat sektörünün güçlü kuruluşu Prokon-Ekon Şirketler Grubu bünyesindeki Ekonut A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. ODTÜ onaylı zemin etütleri ve taşıyıcı sistem projeleri doğrultusunda radyejeneral temel, tünel kalıp teknolojisi ve mimari planlarından seçilen malzemelerine kadar kaliteden ödün vermeyen bir anlayış ile üretilen Çorlupark Konutlarında, yüksek nitelikli inşaat anlayışını ve ayrıcalığını her alanda ve her noktada yaşayacaksınız.

Vereceğiniz karar ile güzel ve huzurlu bir ortamda, güvenlikli bir sitede konforlu bir eve sahip olmak, gereksinimlerinizin tümüne cevap veren çağdaş bir yaşam alanından geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız, peşinatı, vadeyi ve taksitleri siz belirleyin, tamamlanmış konutlarımızdan birini satın alın, tapunuza hemen sahip olun ve hemen taşının.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.