Dacia Ramazan Ayı Çekiliş Kampanyası – Yenidacialoganmcvkazan.com

Akaryakıt & Otomobil, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Çekiliş ve Hediye, KAMPANYA

Dacia Ramazan Ayı Çekiliş Kampanyası – Yenidacialoganmcvkazan.com

Dacia İçin Fırsat Vakti… Dacia çekilişine katıl yepyeni bir Dacia Logan MCV kazanma şansı yakala!

Ramazan ayı içerisinde Dacia Yetkili Satıcılarınızdan kuponunuzu alıp www.yenidacialoganmcvkazan.com’dan çekilişe katılın, bir yeni Logan MCV kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayı:
Bu kampanya Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. adına Karmel Pazarlama Hiz. ve Danışmanlık A.Ş. tarafından MPİ’nin 01.07.2014 tarihli ve 52739871-255.01.02/2109-5500 sayılı izniyle 08.07.2014 (00:01) – 31.07.2014 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir.
Yeni Dacia Logan MCV Kazan kampanyası kapsamında; kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Dacia Yetkili Satıcılarına gelen ve Dacia otomobillerle ilgilenen müşterilere verilecek olan üzeri örtülü şifreli kampanya katılım kartı ile www.yenidacialoganmcvkazan.com internet adresine ücretsiz girerek, sitede bulunan kayıt formuna katılım kartında yer alan şifre, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, e-posta ve adresini yazıp, katılımcı iletişim bilgilerinin Dacia tarafından yapılacak pazarlama kampanyaları bilgilendirmelerine yönelik iletişim izni onayını evet ya da hayır olarak belirten müşterilere 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.
Mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre kabul edilecek, diğerleri elenecektir. Şifre, ad, soyad ve adres bilgileri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişte; 1 kişi DACIA Yeni Logan MCV Ambiance 1.2 16V 75bg, 2014 Model Otomobil kazanacaktır.
İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 05.08.2014 tarihinde saat 14.00’da Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No:22 PK: 34718 Koşuyolu/İstanbul adresinde bulunan Karmel Pazarlama Hiz. ve Danışmanlık A.Ş. Toplantı Salonu’nda ve noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte, 1 adet asil talihli ve 1 adet yedek talihli belirlenecektir.
Kazanan talihliler 08.08.2014 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında ve www.yenidacialoganmcvkazan.com internet sitesinde ilan edilecektir.
Asil ve yedek talihliye taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Asil talihlinin 23.08.2014, yedek talihlinin ise 07.09.2014 tarihine kadar şifreli katılım kartı ve kimlik belgesi ile Karmel Pazarlama Hiz. ve Danışmanlık A.Ş.’ye başvurması (Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No:22 PK: 34718 Koşuyolu/İstanbul) halinde ikramiyesini teslim almaya hak kazanacaktır.
Bu tarihlere kadar katılım kartı ve kimlik belgesi ile başvurmayan talihliler ikramiyesini teslim alamazlar.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Karmel Pazarlama Hiz. ve Danışmanlık A.Ş. ve Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
Katılımcılar, katılım formunda doldurdukları bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.