DemirPark AVM’den 3 çifte yemek

KAMPANYA
DemirPark AVM, Sevgililer Günü’nde “Bu Akşamki Yemek, Aşkım Senin İçin” etkinliği düzenliyor.
Aşkın dilinin bir olduğu ve dünyanın her yerinde sevgililerin o büyülü sözü kendi dilinde söyledikleri Sevgililer Günü’nde gerçekleştirilecek olan “Bu Akşamki Yemek, Aşkım Senin İçin” etkinliği DemirPark AVM’de düzenleniyor.
DemirPark AVM giriş katındaki board’una 4-13 Şubat tarihleri arasında aşk sözcüğünü yapıştırıp danışma bankosunda kayıt yaptıran veya DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi facebook sayfasındaki etkinlikte aşk sözcüğünü paylaşıp en çok beğenilen 3 çiftin sözleri 13 Şubat akşamı seçilerek kazanan kişiler 14 Şubat akşamı Dedeman Otel’deki romantik akşam yemeğine gitmeye hak kazanacak.

Sevgilinizle DemirPark board’unda resim çektirip anınızı da ölümsüzleştirebilirsiniz. Birbirinden seçkin mağazalarımızda Sevgililer Günü konseptine özel olarak hazırladıkları, karşı tarafa sevginizi anlatacak özel indirim ve fırsatlarla alacağınız muhteşem hediye seçenekleri de sizi bekliyor.

Bu değerli sözünüzü sizde sevdiğiniz için unutulmaz kılmak istiyorsanız DemirPark AVM’nin “Bu Akşamki Yemek, Aşkım Senin İçin” etkinliğine katılın. Sevginizi sevgilinize anlatmanın en güzel ifadesi

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.