Deposite Outlet’in konser sahnesi şimdi de Gökhan Türkmen için hazırlanıyor

ETKİNLİKLER
Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen 24 Aralık Cumartesi Günü saat 15:00’da gerçekleşecek olan konser ve imza gününde sevenleriyle Kazançlı Alışveriş Şehri Deposite Outlet Merkezi’nde buluşacak.

Deposite Outlet’in büyük indirimleri ve anlık anonslarıyla yakalanan fırsatlarla kazançlı alışverişin tadına varan ziyaretçiler, dinlenmek için küçük bir mola vermek isterlerse 24 Aralık Cumartesi günü saat 15:00’da gerçekleşecek olan, sevilen sanatçı Gökhan Türkmen’in konser ve imza gününe katılarak keyifli dakikalar geçirebilirler. Ayrıca ilk olarak internette “Büyük İnsan” isimli şarkısıyla dinlenme rekorları kırarak tanınan ünlü sanatçıyla konuşma fırsatı bulabilir ve merak ettiklerinin cevaplarını alma fırsatı yakalayabilirler.

Yaşam sahası niteliği taşıyan Deposite Outlet Merkezi ziyaretçilerini buluşturduğu birçok ulusal ve uluslar arası markalarla her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. İstanbul’da birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 34 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli/Başakşehir’in buluşma noktası YAŞAM MEYDANI niteliğindeki DEPOSİTE OUTLET, hepsi birbirinden ünlü seçkin Dünya ve Türk markaları arasında bulunduğu, Kazançlı Alışveriş Şehri Deposite Outlet Merkezi 81 Mağazası, oyun alanları, Paintball sahası, Go-kart, Kayak pisti, Lunapark ve Playland’ı ile İstanbulluların alışveriş ve eğlence alışkanlıklarına yön vermeye devam etmektedir.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.