Edgar Davids Türkiye’ye geliyor!

Avm Haber
Dünyaca ünlü Hollandalı yıldız Edgar Davids, Forum Alışveriş Merkezleri için Türkiye’ye geliyor!
Dünyaca ünlü Hollandalı yıldız Edgar Davids, Multi Development Türkiye tarafından Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde düzenlenen “Figo Seni Forum Alışveriş Merkezleri’nde seçsin, hayallerin gerçek olsun” sloganı ile düzenlenen projenin sürpriz ismi olarak İstanbul’a geliyor.
Türk asıllı ünlü modacı Olcay Gülşen ile nişanlı olan Edgar Davids, markaj yeteneği dolayısıyla futbol dünyasında “Pitbull” lakabı ile tanınıyor.

Futbolu 2010 yılında Crystal Palace forması altında bırakan Edgar, Ajax forması altında Şampiyonlar Ligi Kupası, UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası’nı kazanan, AC Milan, Barcelona, Juventus, Inter Milan gibi büyük kulüplerde top koşturdu.

Özel gözlükleri ve rastalı saçlarıyla tanınan Hollandalı Edgar Davids, projenin finalinde 3 Şubat Cuma günü Forum İstanbul’da Luis Figo ile birlikte 10 yetenekli çocuğun isimlerini açıklayacak. Ardından Luis Figo ve Edgar Davids Forum İstanbul’da kurulan özel sahada Türkiye’nin 10 yetenekli çocuğu ile birlikte gösteri maçına çıkacak.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.