EĞLENCENİN 5. BOYUTU ADA AVM’DE!

Sakarya Alışveriş Merkezleri

Sakarya’nın en gözde buluşma mekanı Ada AVM’de 5 Boyutlu Sinema dönemi başlıyor!

Sakaryalılar’a yeni bir yaşam ve alışveriş keyfi sunan, şehrin ilk alışveriş merkezi ADA Alışveriş Merkezi, marka karmasına GP Simulation 5D Sinema’yı da ekledi. Türkiye’de ve dünyada çok boyutlu simülasyon tabanlı eğlencelerin en büyük işletmecisi olan Yeditepe Perakende Grubu, “GP Simulation” markası ile ADA Alışveriş Merkezi’ nde 5D Sinema hizmeti vermeye başladı.

Bu teknolojiyi Sakarya’ya getirmiş olmaktan duydukları mutluluğu dile getiren Yeditepe Perakende Grubu, eğlence mekanizmalarını anlatırken; 5D Sinemalarında görüntüyü 3 boyutla verdiklerini, sonra buna 4. bir boyutla filme göre hareket efektleri ilave ettiklerini belirtti. 5. boyut ise filmin konusuna göre koku, hava, sis, yağmur efektlerinden oluşuyor ve izleyicilerin gösterim esnasında filmi gerçekçi yaşamalarını sağlıyor.

9 koltuk kapasitesine sahip 5D Sinema, sürekli güncellenen filmleri ile ADA AVM ziyaretçilerine eğlencenin farklı boyutlarını yaşatıyor.

Sakarya’ da 3. yılını geride bırakan ADA Alışveriş Merkezi, yeni ve farklı markalar ile kentin alışveriş keşfi olmaya devam edecek.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.