Elite Life

EMLAK HABERLERİ
Elite Life istanbul ataşehir’ in yeni yaşam alanı


Ataşehir’in Kuzeyinde Şerif Ali bölgesinde örnek teşkil edecek yeni yaşam alanınız; Konut sektöründe 15 yılı aşkın hizmet tecrübesi olan Şua İnşaat tarafından hazırlanıyor.

Şua İnşaat’ın, Elite Life projesi firmanın yenilikçi ve güçlü yapısını göz önüne seren; 450 şanslı ailenin içinde yaşayacağı 105m² ile 165m² arasında değişen m²’lerde yüksek yaşam standardının olduğu 6 bloktan oluşmakta.


22 Bin m² arazi üzerine 18 Bin m² yeşil alan olarak; bölgede Sosyal Alanları, Çağdaş yaşam olanakları bulunan tek ve yeni yaşam alanınız olma özelliğine sahiptir.

Elite Life Konutları’ndaki yaşam tarzınızda yarının kaliteli mekanlarının konforunu yaşarken, kapınızın dışında içinde trafik karmaşasının olmadığı %85’nin yeşil alan olduğu sitemizde; sizlere ihtiyacınız olan tüm hizmeti verecek alış veriş merkeziniz de bulunmakta…

Elite Life Projesi Türk Standartlarına ve ülkemizin deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Dairelerde kullanılacak olan elektrik tesisat malzemeleri TSE ve CE standartlarındadır.

Sitede; Fiziki Güvenliğin görev yapacağı ve görüntülü intercom kontrolünün kullanılacağı sistemin yanı sıra; dairelerde üç telefon hattı, internet bağlantısı, merkezi dijital uydu yayını ve kablolu tv mevcut olup yangın, doğalgaz, hırsız alarm sistemi kullanılacaktır.

Isıtmanın Bireysel Hermetik Kombi ile yapılacağı konutlarda, Otopark girişlerinin kart sistemli olacağı her daireye 2 araçlık otoparkın tahsis edileceği alanlar mevcuttur.

Bahçe ve terasların peyzaj uygulamaları, açık havuzlar tenis, basket kortları, çocuk parkları ve yürüyüş alanları kavramı tamamlayıcı özellikte olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.