EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARI ADA AVM’ DE!

Avm Haber

Anneler Günü’nü Ada Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan benzersiz etkinliklerle kutlayın, annelerin bu en özel gününde aile boyu eğlenin!

Sakarya’da pek çok ilk’e imza atan, “kentin alışveriş keşfi” ADA Alışveriş Merkezi, 8 Mayıs Pazar günü düzenlenecek olan Anneler Günü etkinlikleri ile gün boyu sürecek, ailece katılabileceğiniz ve sürpiz hediyelere sahip olabileceğiniz etkinlikler düzenliyor.

Son günlerin çok satanlar lisesinde yer alan “Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan” isimli kitabın yazarı ve davranış bilimleri & ilişki uzmanı Aşkım KAPIŞMAK, anneler günü için özel stand-up gösterisi ve imza günü ile 8 Mayıs Pazar günü saat 15:00 de ADA AVM sahnede sevenleri ile buluşacak. İmzalayacağı kitabının tüm satış geliri, down sendromlu çocukların öğrenim gördüğü Kanada İlköğretim Okulu’ na bağışlanacak olan bu özel günde ayrıca,”Yılın Annesi” ödül töreni de gerçekleştirilecek. Altınbaş markalı tek taş pırlantanın hediye edileceği “Yılın Annesi”, down sendromlu çocukların anneleri arasından seçilecek.

Ailece katılıp eğlenebileceğiniz ve sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz yarışmalar ve gösteriler ise, yine bugüne özel olarak tüm gün ADA AVM’ de sizleri bekliyor olacak.

Sakarya’da 3. yılını geride bırakan ADA Alışveriş Merkezi fark yaratan, merak uyandıran, keyif dolu etkinlikleri ile Sakaryalılar’ın hayatına mutluluk getirmeye devam edecek

İletişim için:

Medihan POLAT
ADA AVM Halkla İlişkiler Müdürü

Tel. 0 264 242 11 00
Fax. 0 264 242 11 09

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.