FLYINN AVM YENİ MARKALARLA ZENGİNLEŞİYOR

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avm Genel, Avm Haber

HERRY, KOTON ve LAVAZZA çok yakında FLYINN AVM’de Açılacak.

Seçkin markaların buluşma merkezi Flyinn AVM, yeni markalar ile büyümesine devam ediyor. Mayıs ayı içerisinde 3 yeni marka; HERRY, KOTON ve LAVAZZA Flyinn AVM ziyaretçilerine hizmet vermeye başlayacak.

Kadın modasının vazgeçilmez markası HERRY, bundan sonra size daha yakın olacak. Flyinn AVM’de açılacak şık mağazası ile tüm sezon ve ara sezon tasarımlara çok hızlı sahip olabileceksiniz.

Türkiye’nin dünya modasına armağanı KOTON, tasarım zenginliği ve kalitesiyle en çok tercih edilen moda markalarından. 1988 yılında küçük bir mağaza ile sektöre adım atan Koton, bugün Türkiye’de 200’den fazla, dünyada 100’e yakın mağazası ile bir moda devi haline geldi. Ailenin tüm fertleri için özgün koleksiyonlar hazırlayan marka, dünya genelinde bir çok ödülün de sahibi.

 

Kahvenin en lezzetli halini sunan İtalya’dan çıkıp dünyada milyonlarca müdavimi olan LAVAZZA, kahve keyfini Flyinn AVM misafirlerine sunacak. Özgün aromalı kahvelerden atıştırmalık ürünlere çok özel lezzetlerin siz de müdavimi olacaksınız.


 

 

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.