G-City Alışveriş Merkezi

Giresun Alışveriş Merkezleri

Alışveriş merkezleri, günümüzde sadece alışveriş amacı ile gidilen mekanlardan çok, ziyaretçilere pek çok seçeneği bir arada sunan, konforlu, keyifli, rahat ortamlar sağlayan ve artık sosyal yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasına dönüşen “yaşam merkezleri” haline gelmiştir. İşte bu yaşam merkezinine gelişmekte olan Giresunumuz 26 Kasım 2006 tarihinde kavuştu. Semerkant İnşaat Koll. Şti. tarafından yapılan bu alışveriş ve iş merkezinin adı G-CITY.

Bu çalışma karmaşık kentsel bir program ve konumdan yola çıkarak kentliye yaşam sevinci verebilecek bir çevre oluşturma çabasıdır. Kısaca bir “kent içinde kent” projesidir.

26 Kasım 2006 da açılan G-CITY , benzerleri içinde seçkin, üst düzeyde ve çekici bir alışveriş merkezi oluşturmak amacı ile tasarlanmış, dış ve iç mimari tasarımı ve imalatları üzerinde özenle çalışılmış bir alışveriş ve iş merkezi kompleksidir.

Yaklaşık 4600 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam inşaat alanı 21.848 m2 olup 3 katlı Çarşı , Otel ve Daire bloğu olmak üzere üç ana bölümden oluşmaktadır.

Ana girişi Orhan Yılmaz Caddesi’ne cepheli olarak tasarlanan binanın iki uzun yan cephesindeki girişler haricinde otopark, market katına açılan girişle 2 ayrı noktadan yaya girişi ve 1 noktadan da otopark girişi olmak üzere toplam 3 girişi bulunmaktadır.

Yaklaşık 8582 m2 kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinde 25 m2 ile 1500 m2 arasında değişen büyüklükte, birçok sektöre ait toplam 34 mağaza bulunmaktadır.

Ayrıca, sosyal ve kültürel istekleri de yanıtlamak amacıyla Best Grup tarafından en son sinema teknolojisinin uygulandığı G-CITY sinemaları 4 salonu ve teknolojinin son adımlarından biri olarak hizmet vermektedir.

G-City Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri :
Adres: Fevzi Çakmak Mh. Orhan Yılmaz Cd. No:81 GİRESUN / TÜRKİYE
Telefon: + 90 454 216 63 77 (pbx )
Faks: +90 454 212 17 72
E-Mail: info@gcityavm.net

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.