Garanti Bankası Neticaret e-ticaret Kampanyası

ADSL & İnternet

Neticaret Kampanyası
Elektronik Ticaret pastasının büyümesine yönelik sektör paydaşları ile Garanti Bankası’ nın yaptığı anlaşmalara bir yenisini ekledi.
e_Ticaret sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren, bugüne kadar 1.300 ’den fazla işletmeye anahtar teslim e-Ticaret çözümleri üreten Neticaret ile yapılan anlaşma çerçevesinde;
– Neticaret’in kurumsal firmalar için geliştirdiği “Neticaret Plus E-Ticaret Paketi’ni” Garanti üye işyerlerine %35 indirimle, 1.465$ yerine 950$’a temin edebilme imkanı,
– Bayi tahsilat sistemi “Netahsilat Kurumsal Bayi Tahsilt Programı” kampanya süresince yine %35 indirimli olarak 1.865$ yerine 1.190$’a Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. “Netahsilat Kurumsal” bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlayan ve bayilerin ödeme süreçlerinin önemli ölçüde kredi kartı ile gerçekleşmesini sağlayan bir uygulamadır.
– Bununla birlikte halihazırda Neticaret ürünlerini kullanan ve Garanti üye işyeri olmayan firmalar, şubeleri üzerinden “Neticaret” referansı ile Garanti Sanal POS, 3D Secure, Ortak Ödeme Sayfası ve Garanti Alışveriş başvurusu yaptığı durumda, bu ürünleri 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir.
– Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gereklidir.
– e-Ticaret Kampanyasının bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti Bankası üye işyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması önkoşuldur.
– “Neticaret Plus” hakkında detaylı bilgiye neticaret.com adresinden, “Netahsilat” hakkında detaylı bilgiye netahsilat adresinden ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.