Garanti İnternet Şubesi Digiturk Kampanyası

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Banka, KAMPANYA

Garanti İnternet Şubesi Digiturk Kampanyası

Aralık ayına kadar Digiturk Giriş, Sinema, Taraftar ve dilediğiniz 2 keyif paketini size özel ayda sadece 22.99 TL’ye alın. Üstelik kurulum ve aktivasyon ücretsiz ve HD farkıyla!

Garanti İnternet Şubesi 7 gün 24 saat hizmetinizde! Evde, ofiste, dilediğiniz her yerde tüm bankacılık işlemlerinizi Garanti İnternet Şubesi’nden çok daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
1-24 Ağustos tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne giriş yapan müşteriler Digiturk’den Giriş+2 Keyif+Sinema+Taraftar Paketine 82.99 TL yerine 22.99 TL ödeyeceklerdir. 6 Ay HD Servis de hediyedir.
Kurulum ve aktivasyondan ücret alınmayacaktır. Aralık ayına kadar ödenecek tutar sabit olup 22,99 TL dir. Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.
3 Aralık 2014 tarihinden sonra üyenin aktivasyon sırasında seçtiği pakete göre Sinema veya Taraftar Paket bedeli faturalandırılacaktır.
Paket Tipi 3 Aralık’a Kadar 3 Aralık Sonrası
Giriş+2 Keyif+Film+Taraftar Paketi (Taraftar Paketi Seçildi ise)
22,99TL İlk 6 ay HD Ücretsiz 61,99 TL , 7-12 ay arası 61,99+7 TL= 68,99 TL
Giriş+2 Keyif+Film+Taraftar Paketi (Film Paketi Seçildi ise)
22,99TL İlk 6 ay HD Ücretsiz 36,99 TL , 7-12 ay arası 36,99+7 TL= 43,99 TL
Bu kampanya yeni Digiturk abonelikleri için geçerlidir.
Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir.
Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise, çanak anten kurulmaz bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.
6 ay ücretsiz HD servisinden yararlanabilmek için HD servisine 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz.
Paketiniz dışındaki kanalları, Müşteri Hizmetlerini arayarak (212 473 73 73) üyeliğinize ekletebilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak için;
1-24 Ağustos tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne giren müşteriler kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya kodları, İnternet Şubesi’ne giriş yapanlara 25 Ağustos 2014 tarihine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
Müşteriler kendilerine kısa mesaj yolu ile iletilen kampanya kodlarını 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak, Garanti Bankası İnternet Şubesi kampanyasından yararlanmak istediklerini belirterek kullanabilir ve kurulum için randevu alabilirler.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 24 Eylül tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve kullanabilir.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.