Gebze Center Avm Can Bonomoyu Kral Sütüdyolarında

ANASAYFA, Avm Haber, İstanbul Alışveriş Merkezleri, Kocaeli Alışveriş Merkezleri

Gebze’nin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi Gebze Center’da kurulan Kral Stüdyosu, bu yıl Mayıs ayında Azerbaycan’da yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo’yu konuk ediyor.

16 Şubat’ta, “Mehmet’in Gezegeni” programına katılacak olan Can Bonomo saat 16:00 ile 18:00 arasında hayranlarına Meczup adını verdiği ilk albümünden parçalar seslendirmenin yanı sıra dinleyicilerden gelen soruları da yanıtlayacak.

Gebze’nin ilk ve tek alışveriş merkezi Gebze Center, pop müziğin sevilen isimleri alışveriş merkezinde kurulan Kral stüdyosunda Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor.

Bu yıl Mayıs ayında Azerbaycan’da yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo 16 Şubat Perşembe günü saat 16.00’da Gebze Center Kral stüdyosundan yayınlanacak olan “Mehmet’in Gezegeni”ne konuk oluyor.

Bonomo, hayranları için şarkılarını bu kez Gebze Kral stüdyosundan seslendirecek. Şarkıcı, 16:00’da başlayacak olan “Mehmet’in Gezegeni”nde iki saat boyunca ilk albümü Meczup’tan parçalar seslendirecek ve hayranlarından gelen soruları yanıtlayacak.

Gebze Center birinci katında kurulu bulunan cam stüdyodan yapılan Kral Pop TV, Kral Pop Radyo, 80 Yerel TV ve 90 Yerel Radyo ile ortak canlı yayını Gebze Center ziyaretçileri tarafından AVM içinden de dinlenebiliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.