Groupon’dan İndirimli Sinema Bileti

İndirim

Groupon Şehir Fırsatı Cinemaximumlarda geçerli olmak üzere Sinema bileti fiyatını 12.50’den sunuyor.

31 Martta kadar geçerli fırsattan Cinemaximum sinemalarından alacağınız biletlerde indirim fırsatları ile alabilirsiniz..

Öne Çıkanlar

Satın alacağınız kodun geçerlilik şartına göre tüm İstanbul Cinemaximum’larda veya İstinyePark, Kanyon ve Zorlu hariç diğer İstanbul Cinemaximum’larda haftanın 7 günü geçerli IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmler dahil veya hariç olacak şekilde istediğiniz opsiyonu seçerek satın alabilirsiniz.
Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz!

Vizyondaki filmleri ve seans saatlerini görmek için
www.cinemaximum.com.tr

Koşullar

Groupon’unuz 31.03.2014’e kadar satın alacağınız kodun geçerlilik şartına göre tüm İstanbul Cinemaximum’larda veya İstinyePark, Kanyon ve Zorlu hariç diğer İstanbul Cinemaximum’larda haftanın 7 günü geçerli olacaktır.
Satın alacağınız Groupon kodunuz IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmler dahil ise tüm filmlerde geçerlidir. Eğer IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmler hariç ise, IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmlerde kullanılamaz ve sinema gişesinde ek ücret ödeyerek IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmlerde dahil hale getirilemez.

Groupon’unuz kiosklardan, internet veya telefon ile yapılan rezervasyonlarda ve satın alımlarda, özel film gösterimleri ve gala gösterimlerinde geçerli değildir.

PNR (Groupon) kodu iade ve iptali yapılmayacaktır.
Groupon’unuzun sağladığı sinema bileti yerine geçecek PNR kodu 1 kişilik ve 1 girişliktir.
Groupon’unuzu kullanırken Cinemaximum gişe görevlisine PNR (Groupon) kodunuzu iletmeniz gerekmektedir. Böylece üzerinde seans saati, tarih, salon&koltuk numarası ve film bilgileri bulunan sinemaya giriş biletinizi teslim alabilirsiniz.
Yaş sınırı olan filmlerde Cinemaximum kimlik ibrazı isteyecektir, geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar Groupon’unu kullanamayacaktır.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Cinemaximum güvenlik sebebiyle kuponunuzu bilete çevirmeme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.