İstanbul Shopping Fest 2012 haziran’ da start alıyor

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Genel, Avm Haber, Shopping Fest

Şehrin dört bir yanına yayılacak olan festivalin yabancı konukları belli oldu. Farklı ülkelerden farklı eğlence gruplarının renk katacağı festivalin açılışını Tiny People ve Zalinde yaparken The Toy Brigade, Boblins, The Flying Madmen, ve Curious Noses festival boyunca konuklara profesyonel şovlarıyla sürpriz gösteriler yapacak.

Geçtiğimiz yıl yurt içi ve yırt dışından beş milyon ziyaretçi ağırlayan festival, bu yıl da milyonları kucaklayacak. Festival süresince İstanbul’un onlarca noktasında, alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda birçok etkinlik gerçekleşecek. Bu etkinliklerin bir kısmını ise profesyonel eğlence grupları gerçekleştirecek. Amerika’dan İspanya’ya kadar pek çok ülkeden gelecek olan gruplar İstanbulluları ve yabancı konuklarını coşturmaya hazırlanıyor.

Çiçeklerin arasında yaşayan fantastik canlıların şovu Tiny People ve 10 kişilik bir perküsyon grubuyla farklı bir müzik gösterisi sunan Zalinde açılış grubu olurken Jules Verne hikayelerinden çıkan kostüm ve araçlarla gezici müzisyenlerden oluşan The Flying Madmen 14 kişilik kadrosuyla, muhteşem kostümleri ile oyuncak müzisyenlerden oluşan The Toy Brigade, ormanın derinliklerinden çıkıp konuklarımız olacak Orman Cinleri’nin gösterisini yapan Boblins ve meraklı karakterlerin rengarenk kıyafetleriyle eğlenceli gösteriler yapan Curious Noses festival boyunca 100’ün üzerinde modern alışveriş merkezinin yanı sıra Taksim, Nişantaşı, Şişli, Bakırköy, Fatih, Bahariye ve Bağdat Caddesi gibi İstanbul’un cazibe noktaları olan alışveriş caddelerinde konukların karşısına çıkarak sürpriz gösteriler yapacak.

Festival süresince sokak şenlikleri, konserler, gösteriler, müzik etkinlikleri, partiler, yarışmalar, moda gösterileri, yurt dışından gelecek olan özel grupların şovları ve defileler ile birbirinden renkli görüntülere sahne olacak olan İstanbul, bölgesinin tek cazibe merkezi olacak. Sezon ürünlerinde yüzde 50’lere varan indirimler, kampanyalar ve çekilişlerin yanı sıra her hafta sonu Anadolu ve Avrupa yakasında seçilen AVM’lerde alışveriş geceleri düzenleyecek.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.