İstanbul Shopping Fest – Hadise Konseriyle Başlıyor!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Genel, Avm Haber, Shopping Fest

21 gün sürecek olan İstanbul Shopping Fest (İSF) maratonu, 8 Haziran Cuma akşamı Taksim Gezi Park Konser Alanı’nda düzenlenecek açılış partisiyle başlayacak. DJ Funky C’nin açılışını yapacağı parti, Grup Model’in performansı ve Hadise’nin şarkılarıyla doruklara çıkacak!

Power FM DJ’i Funky C’nin açılışını yapacağı parti, Taksim Gezi Park konser alanında kurulacak olan sahnede şova dönüşecek. Saat 19.00’da başlayacak gecenin açılış grubu ise farklı gösteriyle nam salan Zalinde. Yurt dışından gelecek olan grup, 10 kişilik ekibiyle muhteşem bir perküsyon şovu sergileyecek. Ödüllü müzik grubu Model’le devam edecek olan gece, misafirlerine coşkulu anlar yaşatacak.

Hadise sahnede!

Festivalin sürprizlerinden biri olan ünlü pop sanatçısı Hadise birbirinden eğlenceli şarkıları ve dans şovlarıyla konuklara yaklaşık 2 saat boyunca doyamayacakları bir konser sergileyecek. Festivale damgasını vuracak olan gece, uzun saatler misafirlerine renkli ve dopdolu bir açılış partisi yaşatacak. Festivalin açılışı konserlerin ve şovların yanı sıra çeşitli sürprizleriyle de misafirlerine farklı bir atmosfer sunacak.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.