İstinyePark Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Kısaca İstinyePark

Eylül 2007’den beri 300’e yakın mağazamızla ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 270.000m2 inşaat alanı, 87.000m2 mağaza alanı, 3600 araçlık otopark kapasitesi ve geniş marka yelpazesiyle ziyaretçilerimize bol seçenek imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerimizin beğenilerine önem vererek, her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmak bize keyif veriyor.

Merkezimizde hem açık hem de kapalı bölümlerimiz mevcut. Kapalı bölümlerimizdeki cam tavanlar ve dev cam kubbemiz güneş ışığını içeri alıyor. Böylece ziyaretçilerimiz kapalı alan konforu ve açık alan ferahlığını aynı zamanda yaşıyorlar.

Merkezimizde tüm mimari detayların, teknik çözümlerin, hizmet ve sunumun en yüksek kalitede olması gerektiğine inanıyoruz. Ağaçlandırılmış açık alanda oturmanın sohbete kattığı keyif, mahalle esnafı ile dost olabilmek, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda film izleyebilmek, spor ve yaşamı iç içe geçirmek… Hepsini tek mekanda çeşitlilik içinde sunuyoruz.

Pazar Yeri’ndeki 20 küçük dükkanımız gurme zevklerinize hizmet vermek için bekliyor. Biri IMAX 3 boyutlu teknolojiye sahip 12 salonlu sinemamız, Hillside City Club tarafından işletilen 3500 m2’lik spor ve yaşam merkezimiz, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin bulunduğu restoranlarımız ile eğlenceyi, sporu ve alışverişi tek çatı altında birleştirdik.

Açıldığımız günden beri birçok ilke imza attık. 2008 yılında dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic’ten “Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi”, 2009 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’den Maxi Ödülleri kapsamında Grand Opening, Expansion & Renovation ve Maxi Silver ödüllerini aldık. Ardından yine ICSC tarafından Avrupa’nın “En İyi Alışveriş Merkezi” seçildik. Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği AMPD’ye ait “Yılın Alışveriş Merkezi” ödülüne layık görüldük.

Doğuş Grubu

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul ve enerji olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir.

Doğuş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Doğuş Grubu, 122 şirketi ve 29 binin üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Finansta BBVA (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, S.A.), otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, medyada CNBC, MSNBC ve Condé Nast ve turizmde Hyatt International Ltd. ve HMS International Hotel GmbH (Maritim) gibi büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Orjin Grubu

1980 yılında Orjin Deri olarak iş dünyasına giriş yapan Orjin Grup, 1986 yılından itibaren kürk, dokuma ve triko alanlarında faaliyet göstermektedir. Grup üretiminin büyük bir kısmını Avrupa menşeli dünya markaları olarak üreterek, yıllık üretim cirosunu 100 milyon dolara çıkarmıştır. Aynı zamanda yaklaşık 3500 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır.

Pazarı, trendi ve müşteriyi yakından takip etmesi ve sunduğu hızlı servis, yıllar içerisinde grubun sürekli bir büyüme yakalamasını sağlamıştır. Orjin Grup, aktif olduğu gayrimenkul, turizm ve üretim alanlarında, uluslararası pazarlarda söz sahibi olarak, küresel boyutta gelişme gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Mimari Yapı

İstinyePark alışveriş anlayışına getirdiği ilkler kadar, mimari yapısında da birçok yenilik sunuyor. Açık ve kapalı mekanların birbirleri ile denge içerisinde kullanımı ziyaretçilere ferahlığı ve konforu aynı anda yaşatıyor. Mağazaların tek koridor üzerinde yer almaları yön bulmayı kolaylaştırıyor. Birden fazla lokasyonda bulunan aktivite alanlarında farklı yaş ve zevk gruplarına yönelik aktiviteleri gerçekleştirmek mümkün. Alışveriş merkezinde yer alan su ve ışık oyunları ise ziyaretçilere neşeli anlar yaşatmak için tasarlanmış.

2004 yılında proje çizimlerine başlanan merkez, 26 aylık bir inşaat döneminin sonunda 2007 Eylül’de tamamlandı. İnşaatında 600.000 m3 hafriyat, 20.500 ton inşaat demiri, 156.000 m3 beton, 430.000 m2 betonarme kalıbı, 194.000 m2 döşeme kaplaması, 2,7 km korkuluk, 21.000 m2 cephe kaplaması kullanıldı. 45.000 m2 taban alanına sahip yapıda 64 adet yürüyen merdiven bulunuyor. İstinyePark’ta yer alan 12 adet sinema salonu, alışılmışın dışında binanın alt katlarında yer alıyor.

İstinyePark mimarisinde, doğal kaynakların özenli kullanılmasına da önem veriliyor. Bu amaçla yapılan çalışmalarda, merkezin yapımında enerji kullanımını minimum seviyede tutmak için otomasyon sistemleri kuruldu. Bu sayede havalandırma ve elektrik kullanımında tasarrufa gidildi. Doğal kaynakların verimli kullanılması için 3 farklı çöp toplama merkezi bulunuyor. Plastik, kağıt ve cam bazlı atıklar farklı çöp kutularında ayrıştırılıyor. Yiyecek atıkları, yeme-içme alanının yakınındaki soğuk odalarda biriktiriliyor. Yağ kapanlarında ise atık yağlar toplanıyor.

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Golf Arabaları
Arabanızı otoparkta nereye koyduğunuzu mu unuttunuz? Arabanız uzakta mı ya da yükünüz mü var? O zaman golf arabanız da var… Pazar Yeri kapalı otopark çıkışında sizi bekleyen golf arabalarımız alışveriş çıkışında size yardımcı olacak ve sizi arabanıza yürüme zahmetinden kurtaracak.

Tekerlekli Hizmetler
Ana giriş kapımızdan, Pazar Yeri kapısı ve Markalar Sokağı kapısından hem akülü hem de tekerlekli sandalye edinebilirsiniz. Çevresi, engelli ziyaretçilerimizin kullanımı için ayrılmış olan asansörlü otopark girişimizde de tekerlekli sandalyelerimiz mevcut. Gerektiği anda, gerektiği noktada bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çocuklu Ailelere Özel Hizmetler
Alışveriş merkezimizde 3 emzirme odası ve 3 çocuk tuvaleti bulunmakta. Ayrıca ana giriş kapılarımızdan, alışveriş merkezinde gezinirken kullanabileceğiniz bebek arabalarını ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Evlilik Listesi
Türkiye’nin en çok mağazalı evlilik listesinden yararlanmak için ana girişteki danışmamıza gelmeniz yeterli. En geniş kapsamlı bu listede aradığınızdan fazlasını bulacaksınız

Vergi İadesi
Ana girişimizdeki danışma noktasından vergi iadesi hizmeti alabilirsiniz. Yabancı uyruklu veya yurt dışında ikamet eden T.C. vatandaşı tüm ziyaretçilerimiz, Global Blue ilgilisinden anında nakit iadesi alabilir. Vergi iadesi hizmetiden haftanın her günü, 12.00 – 20.00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Vale
Aracınızı ana giriş kapımızda, açık alan markalar sokağında ya da Pazar Yeri kapısında yer alan vale görevlilerine teslim edebilirsiniz. Teslim ettiğiniz noktanın yanı sıra diğer tüm vale noktalarından da aracınızı rahatlıkla geri alabilirsiniz. Aracınızı Pazar Yeri valesine teslim eder ve Pazar Yeri dükkânlarımızdan toplam en az 30TL’lik alışveriş yaparsanız vale hizmetimiz ücretsizdir. Üstelik motosikletler de vale hizmetinden yararlanabilir.

ATM’ler
Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, HSBC, ING Bank, İş Bankası, TEB ve Yapı Kredi Bankaları’nın ATM’leri -2. katta hizmetinizde.

Teras Alanı
Hem ziyaretçilerimiz hem de çalışanlarımız, alışveriş merkezi dışına çıkmadan temiz hava ve sigara ihtiyaçlarını karşılamak için teras alanımıza çıkabilirler. Teras Alanımız 1. Katta Molu ve Vario mağazalarımızın arasındaki koridorun sonunda

Kayıp Eşya
İstinyePark içerisinde kaybettiğiniz eşyalar güvenlik görevlilerimize ulaştığı takdirde, eşyalarınızı 6 ay süresince muhafaza edip size teslim ediyoruz.

Servis Arabaları
İstinyePark’a ulaşmak zahmetsiz ve kolay! İstinyePark logolu araçlarımız sizi hafta içi her gün 12.00 – 14.00 saatleri arasında İstinyePark’a getiriyor, geçirdiğiniz hoşça vakitten sonra ofisinize geri bırakıyor. Öğle arası İstinyePark’ta bir başka güzel oluyor… Servis güzergahlarını görmek için tıklayın.

Danışma
Ana girişimizdeki danışma noktasından kat planlarımızı, mağaza iletişim bilgilerimizi, vergi iadesi hizmetlerini alabilirsiniz. Tüm öneri ve şikâyetlerinizi danışmadan edineceğiniz formlar aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Danışmamız her türlü konuda siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kilitli Dolap
Alışverişinize rahatça devam edebilmeniz için düşünülen kilitli dolaplarımız, giriş katında Paşabahçe’nin yanındaki koridorda ücretsiz olarak hizmetinizde.

İstinyePark Kimyacı Minikleri BASF Kids’ Lab’e Çağırıyor!

İstinyePark, 4 – 14 Ağustos 2011 tarihleri arasında BASF Kids’ Lab projesine ev sahipliği yapıyor. 6-12 yaş arasındaki çocuklara kimyayı sevdirmeyi amaçlayan Kids’ Lab, İstinyePark’ın minik ziyaretçilerinin ilk elden deneyler yapmasına fırsat veriyor.

PDF indir
İstinyePark’ta Çocuklara Kitap Kumbarası

İstinyePark, artık kullanmadığınız kitapları Kitap Kumbarası’nda toplayıp ardından ihtiyacı olan okullara ulaştırarak kitap yardımı yapıyor. 20 Haziran 2011 tarihinden itibaren İstinyePark Kitap Kumbarası desteğinizi bekliyor.

PDF indir
İstinyePark’ta Caz Keyfi

18. İstanbul Caz Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Matt Bianco konseri, İstinyePark’ta. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen festivalin ilk gecesinde İstinyePark, müzikseverlere ev sahipliği yapacak.

PDF indir
İstinyePark’ta Birleşmiş Mutluluklar!

İstinyePark, Anneler Günü’nü kutlamak için Birleşmiş Mutluluklar – Anneler Günü Özel etkinlikleriyle 6 Mayıs Cuma gününden itibaren tüm haftasonu, ziyaretçilerine çeşitli eğlence alternatifleri sunuyor.

PDF indir
Tom&Jerry 23 Nisan’da İstinyePark’ta

Tüm zamanların en sevilen çizgi film kahramanları Tom & Jerry, 23 Nisan Cumartesi günü İstinyePark’taki partide çocuklara tam bir bayram yaşatacak.

PDF indir
Ben 10 ile 10/10/2010’da büyük buluşma!

Ben 10 Alien Force Maskelerinizle, İstinye Park 101010 Parti Alanı’nda Humangasorous’a eşlik edin! Bu eğlenceyi kaçırmayın…

PDF indir
İstinyePark’tan Vogue Fashion’s Night Out’a Özel Aktiviteler!…

Bu sene 16 Eylül 2010 gecesi İstanbul’da, Vogue Türkiye’nin öncülüğünde bir alışveriş şenliği olan Fashion’s Night Out gerçekleşecek. Fashion’s Night Out ilk kez 10 Eylül 2009’da, Vogue Dergileri organizasyonunda, aralarında New York, Paris, Londra ve Milano’nun da bulunduğu dünyanın 13 büyük şehrinde düzenlendi. Amacı, ekonomik krizin etkisini azaltmak, perakende sektörünü canlandırmaktı. Çok iyi sonuç alındığı için bu yıl aralarında Türkiye’nin de olduğu 16 Vogue ülkesinde yapılıyor.

PDF indir
İstinyePark Doğa Meraklılarını Nasuh Mahruki’nin Fotoğraf Sergisi ile Buluşturuyor

İstinyePark rotunda alanında, AKUT (Arama Kurtarma Derneği) kurucu üyelerinden olan ve 17 Mayıs 1995 yılında Everest’e tırmanan ilk Türk dağcı Nasuh Mahriki’nin “Everest’in Zirvesinde” başlıklı fotoğraf sergisi ziyaretçileri ile buluşuyor. Enerjini doğru kullan, zirveye tırman sloganı ile yolan çıkan Nasuh Mahruki’nin fotoğraf sergisi 18-26 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

PDF indir
İstinyePark’ta, Nasuh Mahruki ile özel “Everest’in Zirvesinde” fotoğraf sergisi söyleşisi

İstinyePark giriş katında, AKUT (Arama Kurtarma Derneği) kurucu üyelerinden olan ve 17 Mayıs 1995 yılında Everest’e tırmanan ilk Türk dağcı Nasuh Mahruki’nin “Everest’in Zirvesinde” başlıklı fotoğraf sergisi ziyaretçileri ile buluşuyor.

PDF indir
İstinyePark Ramazan Ayı Boyunca Renkli ve Eğlenceli Aktivitelere Evsahipiliği Yapacak!

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatan İstinyePark, Ramazan ayı süresince son derece renkli aktivitelere ev sahipliği yapacak. İstinyePark, ziyaretçilerini Ramazan ayı boyunca, ebru, kaligraf ve karikatür sanatçılarıyla buluşturarak eğlenceli saatler yaşatacak.

PDF indir
The Brand New Heavies İstanbul’da

17. Uluslararası İstanbul Caz Festivali kapsamında The Brand New Heavies, 
14 Temmuz gecesi İstinyePark’ta sahne aldı. Konseri izlemeye gelenler arasında Zafer Yıldırım, Aydın Ayaydın, Ayça Dinçkök, Kerem Görsev, Pamela ve Şevket Çoruh, Ralf –Sanem Tezman, Begüm Eyilik, Aslıgül Atasagun gibi isimler yer aldı. 90’ların müzikal anlamda en önemli gruplarından biri olan The Brand New Heavies, dünyaya İngiltere’den yayılan acid jazz akımının öncülerinden.

PDF indir
İstinyePark 3 Eylül’de vizyona girecek “Çılgın Hırsız” filminin “MİNYONLAR”ına Evsahipliği Yapacak!…

İstinyePark, 28-29 Ağustos’ta Universal Pictures’ın yeni animasyon filmi “Çılgın Hırsız”ın renkli aktivitesine ev sahipliği yapacak. Aktivite süresince filmin 4 “MİNYON” kostüm karakteri” ile gün boyunca birçok kez çocuklarla buluşacak.

PDF indir
Dünya Alışveriş Merkezleri Zirvesi ICSC’den İstinyePark’a Solal Pazarlama Ödülleri’nde, Gümüş Madalya!

İstinyePark, tüm dünyada ilgi ile takip edilen Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC 2009 Solal Pazarlama Ödülleri’nde ‘Büyük Açılış’ kategorisinde Gümüş Madalya sahibi oldu. Bu sene ilk ödülünü gene ICSC’den, ‘Büyük Açılış’ kategorisinde Maxi Gümüş Madalya ile alan İstinyePark, geçen yıl da Cannes’da düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic’ten “Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi” dalında ödül almıştı.

PDF indir
Perakendecilerin En Büyük Fuarı MAPIC’ten İlklere İmza Atan İstinyePark’a Ödül!

Dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic , 19- 21 Kasım 2008 tarihleri arasında Fransa’da Cannes Palais de Festival Fuar Merkezi’ nde gerçekleştirildi. 71 ülkeden 2 bin 300 perakende geliştiricisi ve birçok ticari gayrimenkul projesinin katıldığı fuarda, “Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi” olarak İstinyePark ödül aldı.

PDF indir
Yaşamdaki küçük zevkleri sıradışı detaylarla güçlendiren tek alışveriş merkezi; İstinyePark.

Üç yüze yakın mağazası, sektöre yenilik getiren farklı yaşam alanları, dünya mutfaklarından çok seçenekli restoranlarıyla tüm alternatifleri tek bir noktada barındıran İstinyePark, 21 Eylül 2007’den bu yana İstanbullular’ın favori adresi.

PDF indir
ICSC’den İstinyePark’a Grand Opening Marketing Ödülü

Tüm dünyada ilgi ile takip edilen Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ISCS 2009 Maxi Ödülleri sahiplerini buldu. İstinyePark, sürdürdüğü başarılı açılış kampanyası sayesinde uluslararası bir kuruluş tarafından tescillenerek yurt dışında kazandığı ödüllerine bir yenisini daha ekledi. 1972’den bu yana her yıl alışveriş merkezlerinin dünya devlerini ve iş dünyasının liderlerini biraraya getiren ICSC’de, Grand Opening, Expansion & Renovation kategorisinde yarışan İstinyePark, Maxi Silver Ödülü’ne layık görüldü.

İş Başvuruları

İstinye Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş. bünyesine katılmak için CV’nizi ik@istinyepark.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Alışveriş merkezimizde yer alan mağazaların çalışanlarının, güvenlik ve temizlik görevlilerinin işe alımından İstinyePark yönetimi sorumlu değildir. Bu alanlardaki iş başvurularınızı doğrudan ilgili kurumlara yapmanız gerekmektedir.

Dönemsel Kiralamalar

İstinyePark içerisinde sabit ve satış amaçlı stant uygulamamızı kaldırdık fakat geçici ortak alan kiralamaları yapabiliyoruz.

Mağaza Kiralama

Talep ettiğiniz metrekare ile markanızın tanıtıcı bilgilerini bize gönderirseniz size en kısa zamanda dönüş yapabiliriz.

Kiralama ile ilgili tüm soru ve bilgi ihtiyaçlarınızı kiralama@istinyepark.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Telefon: (212) 444 12 36 – (212) 345 62 45
Adres:İstinye Mh., İstinye Bayırı Caddesi İstinye İstanbul Avrupa

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.