İstinyePark’tan Haziranda 4 Konser

Anasayfa Manşet, AVM, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, ETKİNLİKLER, İSTANBUL

‘İstinyePark Summer Tunes’ yaz akşamlarını iyi müzikle dolduracak

İstinyePark yazın tadını müzikle dolu bir etkinlikle çıkarıyor! Haziran ayı boyunca birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı ‘İstinyePark Summer Tunes’, Açıkhavada müzik keyfi yaşatacak konser dizisinde; Deladap 12 Haziran’da, Pamela 19 Haziran’da, Jozi Levi Brazil Project ise 26 Haziran’da müzik severlerle İstinyePark’ta bir araya gelecek. Yazı iyi müzikle karşılamak isteyenler, Haziran ayı boyunca her Perşembe akşamı İstinyePark’ta buluşacak.

İstinyePark, misafirlerine sunduğu birbirinden güzel konserlere devam ediyor. Geçen sene İstanbul’un Eylül akşamlarını açık havada müzik keyfiyle daha da güzelleştiren ‘İstinyePark Tunes of September’ın ardından, bu kez ‘İstinyePark Summer Tunes’, birbirinden başarılı müzisyen ve grupları İstinyePark’ta bir araya getiriyor.

Haziran ayı boyunca her Perşembe gerçekleşecek ‘İstinyePark Summer Tunes’ kapsamında, 12 Haziran’daki üçüncü konserde ise Roman müziği, pop, caz ve elektronik müziği aynı potada eriterek, çingene müziği geleneğine yepyeni katmanlar ekleyen Deladap müzik severlerle buluşacak. Beş farklı dilde konuşan yedi üyesiyle Avrupa’nın önemli festivallerinde on binlerce izleyicinin kanını kaynatan !DelaDap, bu kez İstinyePark’a yazın enerjisi getirecek!

Türk rock müziğinin güçlü sesi Pamela birbirinden hareketli ve coşkulu şarkılarıyla 19 Haziran’da müzikseverlerle bu kez İstinyePark’ta bir araya gelecek. Bitmeyen enerjisiyle konuklara unutulmaz bir yaz akşamı yaşatacak olan Pamela, MTV Avrupa’da 1 numaraya yükselmiş ‘İstanbul’, ilk albümün hiti ‘Ayrılamayız Biz’, Almanya Dance Chart’ında listenin üst sıralarında uzun süre kalmış ‘Say What You Want’ı ve birçok İngilizce sözlü şarkıyı, ilk kez yepyeni versiyonlarıyla söyleyecek. Pamela’nın jazz’dan trip hop’a ve soul müziğe uzanan bu benzersiz performansı, ilk kez İstinyePark’ta gerçekleşecek.

İstinyePark Summer Tunes’un son konserinde samba, pagode gibi Brezilya müziğinin en güzel örneklerini sunan Jozi Levi Brazil Project, 26 Haziran’da kıpır kıpır bir yaz akşamının coşkusunu yaşamak isteyenlerle buluşacak.

Dünyaca ünlü şanatçıların performansları eşliğinde açıkhavada müzik dinleyerek haftasonu coşkusu yaşayacağınız; neşeli, rahat ve eğlenceli vakit geçireceğiniz Summer Tunes için İstinyePark’ın Facebook sayfası üzerinden yapılacak yarışmaları kazanan şanslı ziyaretçileri, konser günü İstinyePark’ta sürprizler bekliyor olacak. Yazın enerjisini ve sıcaklığını daha da güçlü hissedeceğiniz müzik performanslarıyla her Perşembe İstinyePark Markalar Sokağı’nda müzik severlerle buluşacak olan Summer Tunes konserleri, Türkiye’nin ve dünyanın ünlü yıldızlarını ağırlamaya devam edecek.

Konserler İstinyePark ziyaretçilerine ücretsizdir.

Etkinlik başlangıç/bitiş saati: 19.30/23.00

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.