İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Genel, Avm Haber, ETKİNLİKLER

ANNELER, ÖZDİLEK’TE HEM EĞLENDİ HEM KAZANDI

İnciraltı’nda bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi 13.Mayıs anneler Gününde hazırladığı etkinlik ve kampanyalarıyla, Anneler Gününü doyasıya kutladı.

Saat 14.00-17.00 saatleri arasında yapılan Pasta Atölyesinde minik ustalar Annelerine olan sevgilerini pastalarına işlediler. Eğitmenler eşliğinde, kendi yaratıcıklarıyla yaptıkları pastaları annelerine hediye eden çocuklar Özdilek’te unutulmaz bir gün yaşadı.

Saatler 16.00 gösterdiğinde Ertuğrulgazi İ.Ö.O öğrencilerinin hazırladıkları modern dans gösterileri tüm anneler için oynandı.

Oyunlarının sonunda hep birlikte Tüm annelerin anneler gününü kutlayan çocuklar,duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

150 TL’lik ALIŞVERİŞE 3 HEDİYE BİRDEN

Ayrıca Kozmetik’te %50’ye varan indirimlerle Dekoratif ürünlerde 1 alana 1 bedava kampanyasıyla bu özel gün Özdilek’te indirimlerle daha da renkli hale geldi.

Özdilek’ten 150 liralık alışveriş yapan herkese müşteri hizmetlerinden birbirinden farklı hediyeler sunuldu. 15 TL’lik indirim çeki yanında hediye çarkından sürpriz hediyeler ve ızgara köfte porsiyonu için indirim çeki hediye edildi.


Bu kıymetli gün dolayısıyla tüm annelerin Anneler Gününü Özdilek İşletme Müdürü kutlayan Hakan Büyükmanav, Özdilek’ten 150 TL’lik alışveriş yapan müşterilerimize sadece 1 değil 3 hediye birden sunduklarını ve daha da avantajlı kampanyalar yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.