Ozan Doğulu

Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri!

ETKİNLİKLER

Kanyon AVM, Ozan Doğulu ve 40 kişilik dev orkestrasının vereceği yeni yıl konserine ev sahipliği yapıyor!

Ozan Doğulu

Her yıl düzenlediği yeni yıl konserleriyle binlerce ziyaretçiye coşkulu saatler yaşatan Kanyon, bu yıl da Ozan Doğulu ve 40 kişilik dev orkestrasına ev sahipliği yapıyor.

Kanyon, 2012 yılını Türk pop müziğinin en yaratıcı isimlerinden Ozan Doğulu ve 40 kişilik Orkestrası’nın eşliğinde 25 Aralık 2011 Pazar günü unutulmaz bir konser ile karşılayacak. Prodüktör, besteci, aranjör ve DJ olarak birçok başarılı projeleriyle tanınan Ozan Doğulu, bu yıl da Kanyon’un evsahipliğinde farklı ve dev bir projeye imza atıyor.

Misafirler, Kanyon’un renkli atmosferinde, 18.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Büyük Yılbaşı Konseri’nde, dillerden düşmeyen “New York New York”tan, “Fly Me To The Moon”a; “Love”dan, “Cut The Jazz” gibi yılbaşına özel klasiklerden oluşmuş repertuarı ile yeniyıl heyecanını ve çoşkusunu yaşayacaklar.

Yeni yıl ruhunu tam anlamıyla yaşatacak olan konserde, akşam boyunca kış aylarının lezzeti kestane servis edilecek. Konser başında dağıtılacak kırmızı ponponlu şallarına sarınan ziyaretçiler ise yeni yıla sıcacık bir merhaba diyecek.

Ozan Doğulu ve Orkestra’sının yer alacağı “Kanyon Büyük Yılbaşı Konser”ini Kaçırmayın!

Tarih: 25 Aralık 2011, Pazar
Yer: Kanyon Aktivite Alanı – B2 Katı
Konser Başlama: 18:00-20:00
Konser Ücretsizdir

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.