Kayaşehir AVM

Avm Haber

İstanbul’un uydu kentinde yatırımcılara fırsat

TOKİ tarafından KAYABAŞI bölgesinde inşa edilen 60.000 konutluk Türkiye’nin en büyük uydu kendi KAYAŞEHİR’de yaşam başlıyor.

250.000 nüfuslu Kayaşehir’in, ilk ve tek alışveriş merkezi …

TOKİ, Kayaşehir’de 2011 yılının ilk çeyreğinde 11.500 konutu sahiplerine teslim edecek. Devam eden inşaatlarla hedef 5 yıl içerisinde 60.000 konut…
Konutlar tamamlandığında ve TOKİ haricinde geliştirilecek olan diğer projelerle birlikte, Kayaşehir’de nüfusun 400.000 kişiye ulaşması bekleniyor.
Diğer uydu kentleri de (Başakşehir, Bahçeşehir, Ispartakule) içinde alan 3 ila 10 km’lik bir alanda bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliği, Merkez Kayaşehir’i daha değerli kılmakta ve bölgesel bir merkez haline getirmektedir. Ayrıca alışveriş merkezimizin hemen yanı başında; ilk ve orta öğretim okulları, 2500 kişilik cami, sosyal – kültürel tesisler ve resmi kurum alanlarının bulunması Merkez Kayaşehir’i daha ayrıcalıklı kılıyor.

Merkez Kayaşehir’de 63.000 m2 kapalı, 36.720 m2 kiralanabilir alanda 172 mağaza-işyeri ve 8 salonlu sinema yer alıyor. Hem Kayaşehir sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hem de hedeflediğiniz kazanca ulaşmanız için ideal dengede duruyor.

Merkez Kayaşehir’in antik kentleri andıran temalı mimarisine çarpılmamak imkansız. Binalarıyla, su oyunlarıyla, peyzaj ve cephelerdeki mükemmel taş işçiliğiyle tüm ziyaretçilere çok keyifli saatler yaşatacak. Çarşımızın geceleri de gündüzleri kadar hareketli olacak. Son teknoloji aydınlatma ve led sistemleriyle Merkez Kayaşehir’de geceler ışıl ışıl olacak. Geniş gezme ve dinlenme alanlarıyla, açık ve kapalı teraslarıyla ziyaretçilerin çarşıda daha uzun süre kalmalarını sağlayacak her şey Merkez Kayaşehir’de hayata geçiriliyor.

Merkez Kayaşehir’de oluşturulan Yönetim Planı ve sektörel alan tanımlı satış yöntemiyle (sektörlerin adı, sayıları ve büyüklükleri) ideal rekabet şartları garanti ediliyor.

Merkez Kayaşehir’in diğer ayrıcalıkları…
Yakşalık 250.000 kişilik core hinterland
Yaklaşık 1 milyon kişilik hinterland
63.000 m² İnşaat Alanı
36.720 m² Kiralanabilir Alan
172 Adet Mağaza ve İşyeri
110 Odalı Otel Binası
62 Ofisten Oluşan İş Merkezi
1897 m² 8 Salonlu Sinema Kompleksi
656 m² Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi
720 m² Genç Oyun ve Eğlence Merkezi
4048 m² Yemek ve Food Court Alanı
3493 m² Hipermarket Alanı

Merkez Kayaşehir, 250.000 nüfuslu Kayaşehir’in ilk ve tek alışveriş merkezi olmasının yanı sıra, Başakşehir, Bahçeşehir ve Ispartakule’yi içine alan 3 ila 10 km’lik bir alanda bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğine sahip.

Çevresinde bulunan okullar ve sosyal tesislerle bölgenin en merkezi yerinde projelendirilen Merkez Kayaşehir, çarşı konseptinde tasarlanarak sıradan alışveriş merkezlerinin dışında bir keyif sunuyor.

63.000 m2 kapalı, 36.700 m2 kiralanabilir alanda 172 mağaza – işyeri ve 8 salonlu sinemanın yer aldığı Merkez Kayaşehir’de otel ve iş merkezide inşa edilecek.

Bölgenin en büyük, alternatifsiz ve rakipsiz olarak tanımlanan alışveriş merkezi, Merkez Kayaşehir’de mağazalar 8 Aralık Çarşamba günü açık arttırma ile satışa çıkıyor.

Merkez Kayaşehir özgün mimarisiyle, peyzaj ve cephelerdeki özel taş işçiliğiyle Kayaşehir ve çevresinin buluşma noktası olarak konumlanıyor.

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.