Kayseri Park AVM’de aşk yarışması

ETKİNLİKLER
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 11 Şubat’ta Sevgililer Günü için bir yarışma programı düzenliyor.
“Aşıklar Yarışacak” adlı yarışmaya 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar eşli olarak katılıyor. Yarışmada birbirleri hakkında sorulan sorulara en fazla doğru cevabı veren 10 çifte, tek taş yüzükten pırlanta kolyeye, Versace saatten elmas yüzüğe kadar çeşitli hediyeler veriliyor.

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü için 11 Şubat’ta, birbirlerini yıllardır seven ya da birliktelikleri yeni başlayan aşıkları yarıştırıyor.

Sunuculuğunu Ece Erken ve Önder Bekensir’in yapacağı,“Aşıklar Yarışacak” adını taşıyan yarışmaya katılmak çok kolay. Bunun için Kayseri Park’ın içinde bulunan mağaza ve standlardan 1-9 Şubat tarihleri arasında toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli olacak.Yarışmaya katılacak çiftler ise, Ece Erken & Önder Bekensir tarafından 11 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da etkinlik alanında belirlenecek. Eşli olarak katılınabilen yarışmada birbirleri hakkında sorulan sorulara en fazla doğru cevabı veren 10 şanslı çifte Soyal Pırlanta’dan tek taş yüzük, pırlanta ve elmas kolyenin yanı sıra Gucci ve Versace marka saatler hediye edilecek.

Yarışma hakkında detaylı bilgiye merkez içerisine kurulmuş kampanya masasından veya www.kayseripark.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Aşkın rengi kırmızı
14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Kayseri Park, kalpli süslemeleriyle aşkın rengi olan kırmızıya büründü. Yerel, ulusal ve uluslararası markalara ait 130 mağazanın bulunduğu Kayseri Park’ta her zevke ve bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Kayseri’nin en merkezi noktasında yer alan Kayseri Park’ı ayda 750 bin kişi ziyaret ediyor.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.