Kozzy AVM eğlenceye çağırıyor

ETKİNLİKLER
Kozzy AVM, sömestr tatilinde eğlenceli ve öğretici etkinlikleri ile çocukları eğitimin keyifli yanıyla buluşturuyor.
Dünyamızdan uzayın derinliklerine, eğlenceli deneylerden, aktivitelere, bilim ve eğlence dolu unutulmaz anlar yaşamak için 23 Ocak – 27 Ocak tarihlerinde Mad Sience Bilim Atölyesi etkinlikleri saat 16:00’dan itibaren küçük misafirlerimizi bekliyor olacak.
23 Ocak – 03 Şubat tarihleri arasında sürecek olan sömestr tatilinin en keyifli aktiviteleri her tatilde olduğu gibi yine Kozzy AVM’de gerçekleşecek. 22 – 27 Ocak tarihleri arasında 16:00 – 17:30 saatleri arasında yapılacak olan Mad Sience Eğlenceli Bilim Atölyesi etkinliği süresince minik misafirlerimiz bilim adına bilmedikleri her şeyi öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

Erimeyen Buz gösterisi, Duyularımızı Keşfedelim, Sihirli Mıknatıs, Genç Dedektifler, Atmosfer ve Ötesi – Roket bilimi, İlginç Tatlar – Hızlı Kimya etkinlikleri Mad Sience Bilim Atölyesi kapsamında Kozzy Çocuklarıyla buluşacak.

23 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasındaki sömestr tatili süresince Kozzy AVM danışmasına karnesiyle birlikte gelen tüm öğrencileri sürpriz hediyeler bekliyor.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.