Kozzy Sinema

Anadolu Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Kozzy sinema sinemalar bakımından en çok sinema kültürünü yaşatan ve barındıran sinema dünyasına ışık tutan metropol büyük şehrimiz, kozzy sinema Sinema Seansları, Sinema Bilet Fiyatları, Sinema Fragmanları, Yakında Gelecek Sinema Filmler, Gösterimdeki Filimler’ in güncel tanıtımını ücretsiz yapıyoruz.

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nisan 2010 tarihinde açılan Kozzy; 58 mağaza açık teras alanları, şık restoranları, 9 salonlu sinema sı, 400kişilik Gönül ülkü – Gazanfer Özcan Tiyatro Sahnesi, çocuk eylence alanları, sergi salonları ve kapalı otoparkı ile ”Alışveriş, Tiyatro, Sinema ve Çocuk Eğlence’yi bir arada sunabilen Anadolu yakasının ilk ve tek Alışveriş ve Kültür Merkezidir.

Suadiye Bostancı, erenköy ve içerenköy ile iç içe olan merkez; e-5 karayoluna 1 km’den az Bogaziçi köprüsüne 8,8 km ve bagdat caddesine 1.3 km uzaklıkta olup kadıköy bostancı sahil yolunada yürüme mesafesinde bulunuyor.

Kozzy alışveriş ve kültür merkezi şık ve modern mimari konsepti ile yaşamdan keyif alanların buluşma noktası” olarak konumlandı…

Açık hava konseptli tasarımıyla teraslarında kafe ve restoranlara yer vererek, keyifli zamanlara ev sahipliği yapmaya başladı.

İstanbul’un en büyük ilçelerinden Kadıköy’e bağlı olan ve son dönemde gelişimini hızlandırmış bulunan Kozyatağın’daki Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi ; alışverişi, kültürü ve eğlenceyi çatı altında sunuyor.

9salonlu sinema, 400 kişi kapasiteli Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan tiyatro salon, restoran ve kafeler için oluşturulan özel teras ağırlıklı mimari konsepti ile alışveriş merkezi olmamnında ötesine geçiyor.

Alışveriş yorgunluğu sonrası, terasın tatlı esintisi altında içilen bir kahve; ya da tiyatro öncesi şık bir restoranda yenilen akşam yemeği Kozzy’de yaşanabilecek güzel anlardan yanlızca birkaçı…Kozzy; bu çok özellikli olan konseptiyle, alternatifli sosyal yaşamların aranılan adresi.

Telefon:216) 658 02 48
Adres:Kozyatağı Mah. Buket Sk. No:20/1 Kozzy AVM 2-11 Kozyatağı İstanbul Anadolu

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.