LG ArtCool Stylist V Klima

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Ev Tekstili, MARKA

 

LG Electronics 2014 iF Tasarım ödüllü yeni ArtCool Stylist Inverter V’yi duyurdu. 2001 yılında ortaya çıkan ArtCool serisinin en son üyesi olan ArtCool Stylist Inverter V üç kanallı Soft Airflow özelliğine sahip ve LED aydınlatmalı olup eşsiz özellikleriyle havanın mükemmel bir şekilde her noktaya yayılmasını sağlıyor. Evinizde eşsiz bir rahatlık sağlayan bu ürün LG’nin ileri Inverter teknolojisi sayesinde çok yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlayarak neredeyse tamamen sessiz çalışabiliyor.

Her dekorla uyumlu; ödüllü tasarım
LG ArtCool Stylist zamanın ötesindeki tasarımıyla ev klimaları için üst standartları belirliyor. Evin dekoruyla uyum sağlaması için özel bir çaba gerektirmeden modern, klasik ve minimalist çizgilere sorunsuz bir şekilde eşlik ediyor. Sadece 121 mm’lik derinliğiyle bir önceki seriden 25 mm daha ince bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Her zevke göre renkleri ayarlanabilir LED ışıkları sayesinde hangi menüde çalıştığını size ayrıca bildiriyor.

LG Electronics Klima ve Enerji Çözümleri Bölümü Başkanı Hwan-yong Nho LG ArtCool Stylist ile ilgili şunları söyledi: “LG ArtCool Stylist klima tasarımını yeni bir boyuta taşıyor. LG ArtCool Stylist’in sessiz ısıtma ve soğutma özellikleri her kullanıcının ilgisini çekecek düzeyde. Eşsiz güzellikteki tasarımı ve görüntüsü ise onu vazgeçilmez kılıyor.”

Soft Airflow teknolojisi ile en doğal havalandırma
LG’nin inovatif ev klima sistemi yumuşak bir hava akışıyla aynı anda üç farklı yönde havalandırma yapabiliyor. Üç yönlü Soft Airflow özelliği sayesinde yerden ve diğer taraflardan verilen hava akışıyla diğer klimalara oranla oldukça doğal ve rahatlatıcı bir havalandırma sağlanabiliyor. LG’nin ileri Inverter teknolojisi ise ArtCool Stylist’in 19dB’lik inanılmaz derecede sessiz çalışmasını sağlıyor. Alışılmışın dışında oldukça yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.

Kullanıcılara daha fazla rahatlık sağlamak için, ArtCool Stylist 3.4 inch’lik dokunmatik ekranlı uzaktan kumandasıyla da kontrol edilebilirken LED ışıklarının parlaklığı ve renkleri de değiştirilebiliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.