Marmara Forum Sevgililer Gününde Murat Boz’u Ağırlıyor!

Avm Haber
Murat Boz Sevgililer Günü’nü hayranlarıyla Marmara Forum’da kutluyor!
Marmara Forum’da 100 TL’lik alışveriş yapan ilk 200 kişi, 12 Şubat’ta Murat Boz ile tanışarak, sanatçının imzalı CD’sini kendisinden alıp birlikte fotoğraf çektirme şansını yakalayacak.

İddialı projeleriyle öne çıkan Marmara Forum, genç kızların yüreklerini hoplatacak bir Sevgililer Günü etkinliğine hazırlanıyor.

Muhteşem şarkılarıyla pop dünyasının en gözde yıldızlarından biri haline gelen sesiyle gençleri büyüleyen Murat Boz, Sevgililer Günü’nde hayranlarıyla buluşmak üzere Marmara Forum’a geliyor.

Samimi bir ortamda hayranlarıyla buluşacak olan yakışıklı sanatçı, onlara en güzel sevgililer günü sürprizini yaşatacak. Hayranlarıyla fotoğraf da çektirecek olan sanatçı, İmzalı CD’lerini hayranlarına sevgililer günü sürprizi olarak hediye edecek.

1-12 Şubat tarihleri arasında Marmara Forum’dan 100 TL’lik alışveriş yapan ilk 200 kişiyle özel bir etkinlikte bir araya gelecek olan Murat Boz’la tanışma fırsatını kaçırmayın, 12 Şubat 2011 Pazar günü saat 15:30 ila 16:30 arasında 1. kattaki etkinlik alanında yerinizi şimdiden ayırtın!

Benzer Haberler

4 Yorum

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.