Marmara Forum Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

“Dünden sonra, yarından önce…”

Forummarmaraavm.com, ziyaretçiyi istediği markaya ulaştırmak amacıyla kurulmuş bir web sayfasıdır. Profesyonel ekibimiz ile mağazaların güncel kampanyalarını, iş ilanlarını ve reklamlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlıyoruz. Web sayfamızda Marmara Forum hakkında aradığınız her şeyi eksiksiz bulabilirsiniz. Öncelikli olarak mağazaları, duyuruları, güncel kampanyaları, etkinlikleri, eğlenceleri, konferansları sayfamızdan anında takip edebilirsiniz.

Marmara Forum açıldığı günden bu yana sitemize ilgi artarak sürmektedir. Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz; ilgilendikleri markaların kampanyalarını ilk bizim sayfamızdan ve yine ekibimiz tarafından yönetilen facebook, twitter vb. sayfalarımızdan güncel olarak anında takip etmektedirler.

Forummarmaraavm.com yada diğer sosyal ağlarımızın hiç biri Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nin resmi sayfası değildir, sadece mağazaların tanıtımlarını yapılmak için kurulmuş bir web sayfasıdır. Resmi sayfası ile ilgili ayrıntılar için tıklayınız.

Yeni buluşma noktanız konforlu salonları tüm dünyaca kabul edilmiş ünlü markalardan oluşan en son teknoloji görüntü ve ses kalitesi olanakları, video konferans sistemi ve oditoryum oturma düzeni ile sinema anlayışına yeni bir boyut getiriyor.
Türkiye çapında yaygınlaşan avm kültürüne yepyeni bir boyut getiren çarşı kültürünü avm konseptiyle herkesin beyesini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır.
Sinemamız şirketlerin ve okulların gruplar halinde gelmeyi tercih ettiği bir mekan olması nedeniyle, şirket ve okul gruplarına avantajlar sağlamak yoluyla onlara destek olmayı bir görev olarak kabul etmiştir. Sosyal ve kültürel değeri olan bir aktivite oluşturmak isteyen tüm değerli müşterilerimize sinema keyfinin tamamlayıcısı olan patlamış mısır ve içeceklerden oluşan menüler hazırlanmıştır

Bu ayrıcalığı yaşamak için sizde sinema’ya gelin Film seyretmenin keyfini çıkarın.

Telefon: (0212) 466 60 66
Faks: (0212) 466 60 67
Adres:D100 Yan Yol Marmara Forum Alışveriş Merkezi S Blok No: 207 Bakırköy İstanbul Avrupa

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.