Media Markt, 16’ıncı mağazasını Bursa Anatolium AVM’ de açtı.

Avm Haber

Türkiye’deki ilk mağazasını 2007 yılında Ümraniye’de açan Media Markt, 16’ıncı mağazasını Bursa Anatolium Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Dünya markası toplam 50.000 ürün sergilenen, Bursa Anatolium Media Markt’ın açılışı, 28 Ekim sabahı 06:00’da gerçekleşti. Sağnak yağmura rağmen, Bursalılar’ın büyük ilgi gösterdiği açılışta, inanılmaz fiyatlarla dünya markası binlerce ürün raflarda yerini aldı.

Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu 2.500’ü aşkın teknoloji severin erken saatlerde başlayan ilgisiyle, yoğun bir katılım ile gerçekleşen açılış şenliğinde, özel indirimler ve kampanyalı ürünler müşterilerden yoğun talep gördü. En çok ilgi gören ürün grupları arasında televizyonlar ilk sırada yer alırken, televizyonları, notebook ve netbooklar, beyaz eşyalar ve cep telefonları takip etti.

Kapıların açılmasından önce Bursa Anatolium Media Markt Mağaza Müdürü Murat Başol ile çalışanları, mağaza içerisinde büyük bir coşku yaratarak, marşlarla ilk müşterilerini karşılamaya hazırlandılar.

Media Markt Media Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Media Markt Anadolu Bölge Müdürü Muhammet Karaboya, Media Saturn Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür Aziz Süzer, Media Markt Bursa Anatolium Mağaza Müdürü Murat Başol’a kurdela kesiminde Media Markt’ın Bakmadan Almam sloganlı reklamlarının yeni yüzü Metin Şentürk eşlik etti.

Kurdela kesiminde keyifli anlar yaşanırken, Metin Şentürk kurdelayı ‘Bakmadan Almam’ diyerek kesti.

27 Ekim Çarşamba ve 28 Ekim Perşembe günü, Alem FM’in ünlü radyo DJ’i Nihat Sırdar’ın Bursa Anatolium Media Markt’ın önünden yaptığı canlı yayınlar da, Bursalılar’dan büyük ilgi görürken, programda Media Markt tarafından açılışa yönelik birçok ürün hediye edildi.

Media Markt’ın 16’ıncı oyuncusu olan Bursa Anatolium Media Markt’da, 28 Ekim 2010 tarihi itibariyle dünya markası 50.000 ürün, en bol seçenek, en düşük fiyatlar ve en kaliteli hizmet anlayışı ile raflarda yerini aldı.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.