Metro Marketlerinde World’e Özel 50 TL WorldPuan Hediye!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Çekiliş ve Hediye, KAMPANYA, Market ve Gıda

Metro Marketlerinde World’e Özel 50 TL WorldPuan Hediye!

Kampanya Detayı:
19 Haziran – 3 Temmuz 2014 tarihleri arasında Worldcard ile Metro mağazalarından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL Worldpuan, 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere alışverişlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecek olup tek çekim alışverişlerinden en yüksek tutarlı olanı üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
Kampanyaya taksitli alışverişler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, banka kartları ve ticari kartlar dahil değildir.
Kampanyada kazanılan puanlar 11 Temmuz 2014 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 23 Temmuz 2014’tür.
Kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir.
Bu kampanya Metro Gross Marketler’de yapılan başka bir World kampanyası ile birleştirilemez.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.