Metroport Cinevip Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Üstün hizmetiyle Kadirhas Alışveriş Merkezi ve Çocuk Dünyası’nda misafirlerini ağırlamaya devam ederken 2008 yılında da 5 salonuyla Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde faaliyete başlayan Cinevip Sinemaları klimalı, loş ışığın hakim olduğu fuayeleri, nezih bekleme salonu, , güvenlik uygulamalı ve manzaralı, bar konseptinin eşsiz uyumunun birleştiği manzaralı loca cafesi, ücretsiz acık-kapalı otoparkı ve vale sistemiyle sinema severleriyle buluştu.

2009 yılında tekli-çiftli yatarlı geniş aralıklı kadife koltuklarıyla 6.salonu misafirlerinin hizmetine sunan Cinevip Sinemaları 2010 yılında 7.salonunu faaliyete sunarken misafirlerinin yoğun talebi üzerine 2011 yılında Kadirhas Alışveriş Merkezi ve Çocuk Dünyası’nda 4.salonunu misafirlerine sunmasının yanı sıra 2012 yılında da Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 8.salonunu misafirleriyle buluşturmuştur.

Teknolojinin en son boyutu 3D sistemini 3 salonda ayrı ayrı film seçeneği ile sinema severlerine sunmanın mutluluğunu yaşayan Cinevip Sinemaları, görsel seçenekleriyle misafirlerine tercih şansı sağlamaktadır.

Günlük rezervasyon imkanlarıyla sinemaseverlere ayrıcalıklı imkanlar sağlanmaktadır.

İnternet sitesi, gazete, radyo ve telefon aracılığıyla sinemaseverlere seans takip olanağı sağlayan Cinevip Sinemaları vizyondaki filmlerinin yanı sıra gelecek filmler hakkında da misafirlerini bilgilendirmektedir.

Ulaşım noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Cinevip Sinemaları metro, metrobüs istasyonu, taksi-iett duraklarının kesiştiği E-5 üzerindeki konumuyla sinema severlerine rahat ulaşım imkanı sağlamıştır.

Metroport AVM

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Metro İstasyonu üstü Bahçelievler / İstanbul

t: 0(212) 441 49 75
t: 0(212) 442 13 85
f: 0(212) 441 49 67
e-posta: istekveoneri@cinevipsinemalari.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.