Narcity’de satışlar tükendi.

EMLAK HABERLERİ

Maltepe’de hayata geçirilen Narcity projesi 1.306 konutan meydana geliyor. 143 bin 383 metrekarelik alana kurulan Narcity projesi ismini peyzaj çalışmalarında yer alan nar ağaçlarından alan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

‘Benim Enerjik Evim’ konseptiyle hayata geçirilen Narcity, dış cephedeki renk kombinasyonu, farklı balkon yapıları, manzara gibi unsurlarıyla alışılagelmiş tek yüzlü, bütün mekanları aynı yöne bakan ve diğer yapılarla iç içe olma ihtimali çok azaltılmış bir modern kent projesi olarak yükseliyor. Minimum 5 maksimum 9 katlı yapıların, 3 açık 1 kapalı yüzme havuzu ve diğer tüm sosyal yaşam alternatiflerinin içinde bulunduğu ve yeşilliğin hakim olduğu peyzaj düzeninde nar ağaçlarıyla oluşturulan özel bir yaşam merkezi oluşturuldu.

Oturumun Eylül 2010’da başladığı Narcity projesinin sosyal donatıları arasında 3 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, bilardo ile masa tenisi, cafe, TV-sinema salonu, çay bahçesi, meditasyon bahçesi ile birlikte 2 adet tenis kortu mevcut durumda.

444 4 627

www.narcity.com.tr

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.