Olivium Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi

Kazançlı Alışveriş Keyfi Olivium ‘da
1 Nisan 2000’de İstanbul’un ilk Türkiye’nin ise en büyük Outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açan Olivium, sahip olduğu markalar ve bulunduğu semtin tarihiyle örtüşen mimari yapısıyla Zeytinburnu’nun parlayan yıldızı olmuştur. Müşterilerini kazançlı alışverişle tanıştıran Olivium bulunduğu bölgenin kalkınması için birçok sosyal kültürel organizasyona imza atmıştır. İçinde bulunduğu toplumun sorunlarına kayıtsız kalmamayı ilke edinen alışveriş merkezinin çabaları çeşitli tüketici dernekleri tarafından birçok kez ödüllendirilmiştir.
Olivium Outlet Center hizmete açtığı extra çarşısıyla hızla artan talebi karşılamaya ve hizmet kalitesinde öncü tavrını sürdürmeyi hedeflemektedir. Birçok seçkin markayı extra çarşıda hizmete açan merkez modayı uygun fiyatla buluşturmaktadır.
Alışveriş Merkezinin Çok Ötesinde
Günümüzde alışveriş merkezlerinin sayılarının giderek artmasına rağmen, sadece bulunduğu bölgeden değil tüm İstanbul’dan ziyaretçi akınına uğrayan Olivium gücünü giderek arttırmaktadır. Olivium Outlet Center türk ve dünya markalarının en uygun fiyatlarla sunulduğu fırsatlar merkezidir.Paranın gerçek değerinin belli olduğu bu merkezde, tüketicilerin alışverişin yanı sıra hayatı kolaylaştıran ve eğlence ortamı sunarak bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Tüm dünya markaları ve yerli markalarla, tekstilden elektroniğe marketten spor giyime birçok kategoride birçok mağazalar yer almaktadır.
Müşteri memnuniyeti için geliştirdiği sayısız ücretsiz proje ise Olivium’u hesaplı alışverişi daha da cazip hale getiren bir yaşam merkezine dönüştürülmüştür. Yalnızca yerli müşteriler içinde bir kazanç ve eğlence merkezi olan alışveriş merkezinin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkesi Olivium’a davet ediyoruz.

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Telefon: (212) 546 96 96 – (212) 547 84 83
Adres:Prof. Dr. Muammer Aksoy cad. 1/1 Olivium Outlet Center Zeytinburnu İstanbul Avrupa
Salon Sayısı:6
Koltuk Sayısı:913

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.