Özdilek İzmir 10. Yaşını Sürpriz İndirimlerle Kutluyor

Avm Haber
Türkiye’de perakende sektörünün öncü firmalarından Özdilek Alışveriş Merkezleri’nin 2001 yılında faaliyete geçirdiği İnciraltı’nda bulunan İzmir Özdilek alışveriş Merkezi 10 yaşında.
Türkiye’de 7 Alışveriş Merkezi ve 27 Ev Tekstil Mağazası ile yatırımlarına devam eden Özdilek’in Balçova’daki Alışveriş Merkezi 10. doğum gününü İzmir ve tüm Egelilerle inanılmaz indirimlerle kutluyor.

10.YILA ÖZEL İNDİRİMLER

İzmir Özdilek’in 10. yaşına özel hazırladığı Sürpriz indirimler ve etkinlikler 15-20 kasım tarihleri arasında İzmirliler ile buluşacak.

15-20 Kasım tarihlerinde, Mağaza ve Market birimlerinde 10.yaşa özel Sürpriz indirimler yapılacak. Ayrıca 18.Kasım Cuma günü Avm girişinde müşteriler ile birlikte kesilecek doğum günü pastasından sonra başlayacak Latin dans gösterileri ile müzik ve dans ziyafeti yaşanacak.

19.Kasım cumartesi günü de devam edecek etkinliklerde canlı heykel sunumları ve pandomim sanatçıları gösteriler sunacak. İzmir’de, 10 yıldır Alışverişte kalitenin ismi olan Özdilek, 10. yılında kendilerini tercih eden tüm müşterilerine indirim ve etkinliklerle teşekkürlerini sunacak..

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.